ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:43 24.04


Навесні до війська з Полтавщини призовуть 735 строковиків

22-23 квітня перші триста майбутніх строковиків прибули до Полтавського обласного збірного пункту для відправки безпосередньо до військових частин.

 

Загалом під час весняної компанії з Полтавського обласного збірного пункту до військ буде призвано орієнтовно 735 призовників, але на обласний збірний пункт повинно прибути з урахуванням визначеного для відповідних команду резерву, понад тисяча юнаків для проведення відповідних заходів відбору, повідомив Едуард Бородай, заступник обласного військового комісара.

Всі вони будуть проходити службу: у військових частинах Збройних Сил України – 385 чоловік, Національної гвардії України – 182, Державної прикордонної служби – 148, Державної служби спеціального транспорту – 20. З обласного збірного пункту, де кожному призовнику буде виплачена матеріальна допомога у розмірі 3706 грн, військовослужбовці будуть направлені спочатку на навчання до навчальних центрів ЗСУ та військових полігонів, а потім - до військових частин, де будуть проходити подальшу військову службу.

Протягом 12 чи 18 місяців основним завданням призовників буде оволодіти озброєнням та технікою згідно займаної посади. Як і раніше, в зону проведення ООС призовники направлятися не будуть. Враховуючи досить високі вимоги до стану здоров’я, морально-ділових якостей, фізичної підготовленості, не кожен юнак який бажає служити, може бути придатним до військової служби. Присутні на обласному збірному пункті хлопці в основному бажають служити в елітних військових частинах Збройних Сил України, частинах спецпризначення Національної гвардії України, і ці побажання за можливості враховуються.

На збірному пункті призовників, визнаних районними призовними комісіями придатними до військової служби, зустрічає адміністрація, призначена з однієї з військових частин, хлопці проходять перший інструктаж, отримують перші настанови від старшини збірного пункту. Протягом декількох днів призовники будуть оглянуті на контрольному медичному огляді обласною військово-лікарською комісією, з ними проведуть додатковий професійно-психологічний відбір. Після цього пройдуть індивідуальну бесіду та опитування представником військової частини до якої попередньо призначені. Після прийняття остаточного рішення військовослужбовці у складі команди та в супроводі старшого офіцера відбувають до місця подальшої служби.

Урочисті проводи призовників із Полтавського обласного збірного пункту, на які запрошені батьки, рідні та представники засобів масової інформації, будуть проведені 25 квітня 2019 року о 10:00.

армія, призов, ЗСУ, Нацгвардія, строковики, проводи

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.