ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 07.09


Навесні у Ворсклі можуть плавати кістки з цвинтаря

Навесні, під час паводку, в с. Буланове Полтавського району до річки Ворскла можуть потрапити кістки місцевого кладовища, через самозахват земель для приватного пляжу місцевим бізнесменом Володимиром Золотарем.

Про це, зокрема, йшлося у суботу, 7 вересня, під час загальних зборів мешканців села Буланове.

Збори ініціювали мешканці села та депутат Щербанівської ОТГ, до якої входить с.Буланове, Альона Каменцева.

За її словами, починаючи з 4 вересня підприємець та власник місцевої бані Володимир Золотарь незаконно захопив прирічкову територію поруч із його банним комплексом та почав робити закритий приватний пляж за допомогою вантажної техніки. При цьому руйнується дорога.

Так, два дні поспіль, 4-5 вересня, по двадцять великих вантажівок привозили поблизу цвинтаря пісок і землю. Дорога на Буланівську гору потерпала під колесами вантажівок, а її лише нещодавно відремонтували та укріпили перед парламентськими виборами за рахунок обласного бюджету.

Наразі 12 соток «захопленої» Золотарем земельної ділянки знаходяться у приватній власності М. Швидаченка, а решта - санітарна  прирічкова зона, яку Золотарь наразі засипає землею зі сміттям та вирівнює тракторами.

Та найстрашніше, що поряд знаходиться кладовище.

Наступного року через обмеління Ворскли, в рамках держпроекту, заплановане розчищення і углиблення річки, починаючи від Нижніх Млинів.

Таким чином існує реальна небезпека екологічної катастрофи — під час розливу річки та весняних вод могили буланівського цвинтаря розмиє і кістки опиняться у річці.

Я просила Володимира Золотаря показати дозвіл на завезення землі та документи на оренду земельної ділянки.Окрім зневажливої поведінки та брудних слів - нічого у відповідь.  Я викликала наряд поліції та написала заяву про дану подію.  Дуже прикро, що хтось вважає що має право творити все, що завгодно!

- негодує Альона Каменцева.

Селяни підтримали її обурення та  вирішили зібрати підписи для створення спеціальної комісії, а також звернення до відповідних контролюючих органів для впливу на незаконні дії бізнесмена Золотаря.

Серед проблем, які підняли на зборах мешканці села, злив каналізаційних стоків у Ворсклу з місцевої садиби "Явір", а також ще один захват земель частини соснового лісу місцевим «ділком» Ушаковим.

захоплення земель, Буланове, екологія

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.