ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 08.09

P


Навіщо потрібна ортопедична подушка для сну?

Вибір підходящої ортопедичної подушки - відповідальне завдання, від якого залежить наше здоров'я. Сучасний ринок ортопедичної продукції досить різноманітний, тому правильно вибрати ортопедичну подушку для сну буде не так-то просто. Необхідно розуміти, що купувати подушку бажано в спеціалізованому магазині медичних товарів. Це гарантує якість виробу і його майбутню ефективність. Що важливо враховувати при підборі ортопедичної подушки і якими перевагами володіє даний виріб?

Навіщо потрібна ортопедична подушка для сну?

Ортопедична подушка для сну призначена для забезпечення правильного анатомічного положення шийного відділу хребта. Правильно підібраний ортопедичний виріб підтримує м'язи і покращує кровообіг у шийному відділі. Подушка рекомендується в першу чергу людям, які часто стикаються з болем або скутістю в шиї. Також виріб можна використовувати в профілактичних цілях, щоб запобігти надмірне напруження і дегенеративно-дистрофічні розлади хребетних дисків. Переваги ортопедичної подушки наступні:

 

  • правильна анатомічна підтримка хребетного стовпа;
  • підтримка м'язового тонусу;
  • налагодження кровообігу;
  • профілактика шийного остеохондрозу та викривлень хребта;
  • профілактика головних болів і хронічного недосипання.

У спеціалізованих ортопедичних салонах Ортомедіка вам нададуть професійне консультування і детально відповідять на будь-які ваші питання. Наші менеджери допоможуть вам правильно підібрати ортопедичний виріб і розкажуть все про його особливості та переваги.

Як правильно вибрати ортопедичну подушку?

Вибираючи подушку, необхідно враховувати безліч різних чинників. Одним з важливих є поза, в якій людина звикла засинати, а саме:

1. Сон на боці. Якщо ви найчастіше спите і відпочиваєте на боці, рекомендується ортопедична подушка у формі валика. Вона відмінно заповнює простір між хребтом і плечем, утримуючи голову в нейтральному положенні.
2. Сон на спині. В даному випадку підійде ортопедична подушка з ефектом пам'яті - це пластичний матеріал, який адаптує свою форму під голову і шию користувача.
3. Сон на животі. Людям, які сплять на животі, слід вибирати подушки плоскої форми (клин, прямокутна).

Щоби правильно вибрати ортопедичну подушку, також варто звернути увагу на тип матеріалу, з якого вона виготовлена. Найчастіше для виробництва ортопедичних подушок виробники задіюють пінополіуретан або термопласт. Ці матеріали відмінно підтримують шию і голову, а також не деформуються. Однак сам вибір матеріалів залежить від наших індивідуальних переваг. 

Пінополіуретан володіє вентиляційними властивостями, зберігає еластичність, забезпечує міцну підтримку голови, але може не підійти людям з чутливим обличчям або шиєю, а його покупка може бути пов'язана з невисокою ціною. З іншого боку, термопластический пінопласт володіє властивостями, які дозволяють йому рівномірно розподіляти силу тиску і оптимально підтримувати шию. Він також деформується, що допомагає йому краще підлаштовуватися під наше тіло. Обидва матеріали забезпечують комфортний відпочинок, знімають напругу плечей і піклуються про здоров'я хребта.

Де купити ортопедичну подушку?

Найголовніша і основне завдання ортопедичної подушки - забезпечити правильну підтримку шиї і плечей, а також домогтися правильного анатомічного положення під час відпочинку. Широкий асортимент ортопедичних подушок ви знайдете в мережі салонів Ортомедіка. Наші переваги - це:

  • широкий асортимент;
  • сертифікована продукція;
  • товари від провідних компаній ринку;
  • гарантія якості та безпеки;
  • можливість замовити ортопедичну подушку онлайн.

У будь-який час ви можете відвідати наш сайт і замовити подушку ортопедичну в інтернет-магазині Ортомедіка. З усіх питань звертайтеся на гарячу лінію нашої компанії.

ортопедія, подушка

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.