ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:43 07.09


Рада суддів і НАЗК вимагають покарати голову Октябрського райсуду Полтави

Національне агентство з питань запобігання корупції та Рада суддів України звернулися до Вищої ради правосуддя притягнути до дисциплінарної відповідальності голову Октябрського райсуду Олександра Струкова.

 

Підставою для таких рішень стали скарги судді Лариси Гольник на тиск і переслідування, що проявлялося в урізанні суддівської винагороди, безпідставному оформленні прогулів, складання негативної характеристики на суддю, відмови у наданні відпустки та інших упереджених діях.

6 вересня 2017 року НАЗК визнало Олександра Струкова винним у порушенні ч.3 ст.53 Закону України «Про запобігання корупції». Дана стаття передбачає правовий захист викривачів. Антикорупційне агентство винесло припис щодо усунення порушень.

Ці дії настільки ганьбили судову систему, що подальше перебування Струкова на посаді судді викликає недовіру. Думаю, що має ставитись питання про його звільнення

- коментує Лариса Гольник.

Наступного дня, 7 вересня майже аналогічне рішення ухвалила Рада суддів України. Окрім визнання дій неправомірними та звернення до ВРП щодо притягнення до відповідальності, вона рекомендує колективу Октябрському райсуду визначитись про доцільність подальшого перебування Струкова на посаді голови.

Нагадаємо, що 14 січня 2015 року міський голова Полтави Олександр Мамай у кабінеті голови суду намагався домовитись із Ларисою Гольник про закриття своєї справи, на що отримав відмову. Пізніше вона звинуватила мера у намаганні дати хабаря. Була відкрита кримінальна справа. Відтоді конфлікт між суддею та головою суду не вщухав, раз-по-раз виникали все нові скандали.

 

Олександр Струков, Лариса Гольник, НАЗК, Октябрський райсуд, Рада суддів України, суд

За темою:

  • На Полтавщині чоловіка засудили за безжальне вбивство вітчима та підпал матері
  • 95 тисяч гривень за електроплиту й овочерізку: ціну угоди комунальниками переглянуть
  • Суд допитав свідка у справі щодо погроз полтавській журналістці
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.