ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 24.08


Назвали кращі освітні заклади Полтавщини

В Україні оприлюднили рейтинг шкіл. Так, за останніми підсумками ЗНО стало відомо, які заклади Полтави та області опинилися серед лідерів.

Портал Освіта.ua опублікував щорічний рейтинг найкращих загальноосвітніх шкіл України за підсумками проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Заклади освіти у таблиці ранжовані за рейтинговим балом, що розрахований на підставі середнього значення балів зовнішнього незалежного оцінювання, отриманих учасниками тестування з усіх предметів та з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

За результатами рейтингу, третій рік поспіль лідером в Україні за результатами зовнішнього незалежного оцінювання випускників залишається Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка.

На другу сходинку у 2019 році піднявся столичний ліцей «Інтелект», який посунув на третє місце київський Природничо-науковий ліцей №145.

Технічний ліцей НТУУ «Київський політехнічний інститут» посів четверте місце у рейтингу.

На п’ятій сходинці розташувався Дніпровський ліцей інформаційних технологій при Дніпровському національному університеті ім. Гончара.

Шосте місце у рейтингу посів Український фізико-математичний ліцей Київського національного університету ім. Шевченка.

У порівнянні з минулим роком у ТОП-10 рейтингу потрапили нові навчальні заклади: Український гуманітарний ліцей Київського національного університету ім. Шевченка, який піднявся з 11-го на сьоме місце та Гімназія №178 Солом’янського району м.Києва, що посіла восьме місце (22 у 2018 році).

Дев’яту сходинку посів Харківський фізико-математичний ліцей № 27.

Замикає десятку лідерів Українська гімназія № 1 Івано-Франківської міської ради, яка піднялася на 10-те місце з 13-го у 2018 році.

Загалом, до першої десятки рейтингу потрапили 6 навчальних закладів з Києва, і по одному навчальному закладу з Дніпра, Львова, Харкова та Івано-Франківська.

Окрім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Київська область, посунувши з першого місця на друге Львівську область. Третє місце, посіла Черкаська область (друге місце у 2018 році).

Високі результати тестування також продемонстрували випускники закладів освіти Харківської, Тернопільської та Полтавської областей.

Серед обласних центрів перше місце залишилось за столицею України, на другій та третій сходинках розташувались Тернопіль та Рівне, які посунули з другої на четверту сходинку Львів. Серед лідерів за результатами тестування також опинились Луцьк та Черкаси. 

Як і в минулому році, найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва та Чернівців.

За цим посиланням можна побачити рейтинги шкіл обласних центрів.

Заклади Полтави: які серед лідерів

Перше місце посіла школа №3, друга сходинка за багатопрофільним ліцеєм №1, третя сходинка за гімназією №33.

Школа №29 та гімназія №17 зайняли в рейтингу 4 і 5 позиції відповідно.

 

 

У рейтингу є і коледжі та училища, адже студенти й учні цих закладів також складають ЗНО. Весь рейтинг тут.

Заклади області: Кременчук тримає лідерство

Лідер – Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. при Кременчуцькому педагогічному коледжі імені А.С.Макаренка, друга сходинка рейтингу – Кременчуцький ліцей № 10 «Лінгвіст» Кременчуцької міськради.

3 місце – Лубенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №6. 
а 4 і 5 місця – КЗ «Полтавський обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. імені А. С. Макаренка Полтавської обласної ради», Гадяцький обласний науковий ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ст. імені Є.П.Кочергіна відповідно.

 

Коло

 

рейтинг шкіл

За темою:

  • Полтава за рік суттєво піднялася в рейтингу прозорості міст
  • Щербанівська ОТГ потрапила на інтерактивну карту від CANactions School
  • УМСА посіла третю сходинку у рейтингу вишів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.