ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:01 19.10


"НеАнгели" зібрали у Полтаві аншлаг і море селфі. ФОТО

Старт сольної кар'єри учасниці "НеАнгелів" Слави Камінської спровокував хвилю чуток про розпад колективу. Солістки дуету Слава і Вікторія спростували цю інформацію та "запалили" публіку на концерті в Полтаві.

фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова фото Олега Журавльова

Нещодавно стартував всеукраїнський концертний тур гурту —  SLAVAVICTORIA — і полтавці мали можливість серед перших почути пісню з такою назвою. Навіть почути двічі — адже концерт розпочався і завершився саме цим хітом. За день до Полтави у групи був концерт у Харкові, а сьогодні — вже у Чернігові. Напружений графік...

Шоу складалося з тематичних блоків — шлях через вогонь, воду і мідні труби, через які проходить не тільки артист, але кожна людина. Глядачі були зачаровані дівчатами, дещо шоковані їх відвертими нарядами і вражені щирістю у ставленні до публіки. Артистки п'ять разів за півторагодинний концерт встигли переодягнутися, і ми мали змогу побачити їх у різних образах.

У залі "Листопаду" був аншлаг, а серед глядачів було чимало дітей. На жаль, концерт розпочався із запізненням на 30 хвилин, але треба знати нашу публіку — вона шукала свої місця у залі і на четвертій пісні...Втім, Слава і Вікторія не звертали уваги на дрібниці, вони встигли не тільки закохати публіку в себе, вони самі вийшли до глядачів і разом співали улюблені хіти, дозволяючи всім охочим зробити селфі. А одній маленькій шанувальниці Слава зробила спільне фото сама.

Проект "НеАнгели" був створений українським продюсером Юрієм Нікітіним. Його рішення було багато в чому пов'язано з поступовим спадом популярності групи "ВІА Гра", яка після постійних замін учасниць дещо втратила свій колорит. Родзинкою групи є контральто її беззмінних солісток — низький жіночий голос.

За 11 років, проведених на сцені, "НеАнгели" стали популярними, а їхні хіти — добре впізнаваними. Твочість групи подобається не тільки дорослим, а навіть маленьким дітям, яких на концерті у Полтаві було чимало.

33-річну одеситку Славу до зміни імені звали Ольга Кузнєцова. Вона одружена з Едгаром Камінським — відомим столичним пластичним хірургом. Пара виховує двох маленьких дітей — сина Леонарда і дочку Лауру.

32-річну харків'янку Вікторію до зміни імені звали Катерина Смеюха. У 2005 році вона брала участь у вокальному шоу "Шанс", а потім деякий час виступала як сольна співачка під псевдонімом Кайра. Вона незаміжня, але зустрічається з хлопцем, ім'я ж свого обранця тримає в секреті. Нещодавно зізналася, що в ній прокинулося материнське почуття і вона хотіла би стати мамою.

Дует випустив тизер нової композиції "Це любов" та спростував чутки про розпад групи. Зазначимо, що протягом 11 років "НеАнгели" не змінювали свій склад, і, судячи з усього, найближчим часом робити це не будуть. 

культура, мистецтво, музика, концерт, НеАнгели

За темою:

  • Полтавський клуб історично-бального танцю відзначив 25-річчя
  • На Полтавщині відбудеться безкоштовний концерт Kozak System
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.