ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:30 12.06


Не тільки в масках: в аеропортах хочуть робити аналізи крові на COVID-19

Україна введе нові зміни в міжнародному авіасполученні й ці зміни будуть суттєвими. Про такі наміри оголосив міністр охорони здоров’я Степанов.

Тож якщо раніше всі вже чули, що в літак пускатимуть тільки пасажирів з масками, яких має бути дві як мінімум, а при посадці та контролі потрібно буде дотримуватися соціальної дистанції в півтора метра, то нині нові зміни.

Очільник МОЗ Степанов каже про можливість проведення тестування на коронавірусну хворобу туристів в аеропортах.Й слід розуміти, що це буде за тестування, коли мова йтиме про ІФА-тести, або аналізи крові з вени, для перевірки яких потрібно 2-3 години, перевірка ПЛР тестів вимагає  щонайменше по 8 годин. 

Міністр уточнив, що в разі запровадження обов'язкового тестування в аеропортах, таку процедуру будуть виконувати медпрацівники.

«Ми розглядаємо питання по тестуванню. Також в обов'язковому порядку в іноземця повинен бути страховий поліс при в'їзді в Україну. Ми будемо рекомендувати, щоб це було обов'язковою умовою. Зараз всі ці питання ми опрацьовуємо», - зазначив Степанов.

Раніше Міністерство охорони здоров'я попередньо оцінило вартість тест-систем для виявлення коронавірусу в 190-200 млн грн.

Вранці 11 червня в Україні поставлено антирекорд щодо захворюваності на COVID-19. За минулу добу виявили 689 нових випадків зараження. На Полтавщині жодного випадку не зареєстрували.

Всього на сьогодні лабораторно підтвердили 29 070 інфікованих осіб в Україні, з яких 854 померли.

Останнє з намірів міністра -  МОЗ також буде пропонувати запровадити обов’язковість медичного страхового полісу для іноземців, які приїжджатимуть в Україну.

коронавірус, тести в аеропортах, МОЗ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.