ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:15 11.04


Не всі полтавці встигли задекларувати до 1 квітня свої статки

Не встигли задекларувати до 1 квітня свої статки Володимир Барчук з "УКРОПу", представник «Солідарності» Олександр Сухань, висуванка від «Радикальної партії» Мирослава Василенко та депутат від СДП Микола Жук.

Щорічна декларація представника УКРОПу Володимира Барчука зявилдася на сайті НАЗК лише 6 квітня, повідомляє Громадський рух ЧЕСНО.

Спочатку депутат був переконаний, що він подав усі необхідні документи і навіть демонстрував скріншот. Щоправда, на фото виявилася декларація, подана ним після звільнення з посади консультанта-адміністратора територіального сервісного центру.

Однак після розмови з журналістами він таки подав до Реєстру щорічну декларацію за 2017 рік.

Представниця «Радикальної партії Олега Ляшка» Мирослава Василенко пояснює, що не може подати декларацію, адже забула пароль доступу до ключа електронного підпису і тому не може зайти до системи.

До речі, на сайті НАЗК є роз’яснення щодо того, що варто робити у разі виникнення проблем з ключем.

Депутат від СДП Микола Жук говорить, що пробував подати декларацію, однак у нього не вийшло це зробити через проблеми з мережею інтернет. Також депутат зазначає, що в нього немає великих доходів, аби їх декларувати.

Однак після пояснення журналістів, що він усе-одно зобов’язаний подати декларацію, депутат пообіцяв, що заповнить документ за допомогою свого колишнього бухгалтера.

Станом на 10 квітня декларації Миколи Жука і Мирослави Василенко на сайті НАЗК так і не з’явилися.

Для заповнення декларацій у них було 3 місяці: з 1 січня до 1 квітня 2018 року.

Представник БПП Олександр Сухань також досі не задекларував свої доходи за попередній рік. Не вдалося знайти на сайті НАЗК і його декларацію за 2016 рік. Дізнатися в депутата, чому він другий рік поспіль ухиляється від обов’язку, не вийшло —  на дзвінки журналістів не відповідає.

Нагадаємо, що за несвоєчасне подання електронної декларації передбачено штраф від 850 до 1700 грн (50-100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). НАЗК має проінформувати депутата про те, що він порушив закон. 

декларації, порушення

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.