ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 21.07

P


Нефільтроване пиво: відповіді на запитання покупців Novus.online


Дистанційна купівля харчових продуктів та напоїв з доставкою міцно увійшла до звичок мешканців Києва та Київської області. У каталозі Novus.online легко замовити запас продуктів на тиждень, для подорожі на дачу або для сімейного свята. Влітку у топі замовлень – нефільтроване пиво українських та зарубіжних брендів. Відповідаємо на найпопулярніші запитання покупців.

Чим відрізняється нефільтроване пиво

Процес фільтрації пива виник одночасно з масовим виробництвом напою. В основі процесу бродіння пива – дріжджі, вони дають осад, стають середовищем для розвитку бактерій. На заводах фільтрація видаляє з рідини до 99,9% дріжджів та бактерій: немає ризику бродіння, осаду, псування напою. Одночасно втрачається справжній смак та аромат «живого пива».

Для якісного нефільтрованого пива використовують дріжджі низового бродіння, вони активні виключно за високих температур. Це дозволяє зберегти цінні властивості пива та його багатогранний смак. Нефільтроване пиво – напій справжніх шанувальників та гурманів.

Скільки зберігається нефільтроване пиво

У крафтових пивоварнях термін зберігання напою рахують днями: процес бродіння не зупиняється, пиво постійно змінює органолептичні характеристики. На заводах нефільтроване пиво пастеризують – патогенну мікрофлору знищено, термін зберігання продовжується до 3-9 місяців. Щоб захистити вміст від ультрафіолетових променів, що активізують діяльність дріжджів, нефільтровані сорти продають у пляшках із темного скла чи пластику.

Нефільтроване пиво корисне?

Головне – вживати пиво в розумних кількостях. Натуральний напій без пастеризації містить клітковину та незамінні вітаміни групи В; в одній порції до 40% добової норми вітамінів.

Мікроелементи та вітаміни нефільтрованого пива:

  • благотворно впливають на стан шкіри;
  • прискорюють метаболізм;
  • знижують холестерин;
  • виводять токсини;
  • запобігають похміллю.

Під час бродіння пива дріжджі утворюють органічні амінокислоти, що корисні для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту. Амінокислоти розщеплюють білки, тому пиво корисно вживати разом із м'ясом чи рибою.

Кому не можна вживати нефільтроване пиво?

Як і будь-який напій з часткою алкоголю, пиво заборонено для вживання неповнолітніми, не рекомендоване майбутнім мамам та пацієнтам з курсом антибіотиків. Нефільтровані сорти містять домішки дріжджів, мікрочастинки хмелю та солоду, це варто враховувати алергікам.

напої, пиво, онлайн

За темою:

  • Лучшие напитки для создания романтической атмосферы
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.