ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 04.09


Нелегальні перевізники хочуть збільшити тарифи полтавцям у жовтні

З кінця червня нелегальні перевізники щодня економлять полтавцям один млн грн за проїзд, зменшуючи вартість поїздки з 15 до 10 грн. Вони планують збільшити тариф після символічної відмітки 100 мільйонів економії.

Можливе збільшення тарифу на 2-3 грн відбудеться не раніше жовтня

Група водіїв, яка неофіційно назвала себе «робінгудами», на початку своєї роботи анонсували, що восени переглянуть тариф в 10 грн.

Дочекавшись вересня, «Полтавщина» нагадала неформальному лідеру водіїв-нелегалів Івану Іванову про його анонс щодо підвищення тарифу на проїзд.

— Ще тримаємося. З початку роботи, це кінець червня, ми економимо полтавцям їхні витрати на проїзд в межах 1 млн грн щодня. Дійдемо до символічної відмітки у 100 млн грн і будемо думати. Можливо, на 2-3 грн збільшимо проїзд, але не раніше жовтня. 150 водіїв продовжують боротися зі здирництвом міської влади. Остання нам вирішила помститися. На розвороті, на вул. Героїв Сталінграда, є туалет для комунальних водіїв. Наші водії ним також користувалися. Але віднедавна міський голова розпорядився нас туди не пропускати. Така ось дрібна помста, — пояснив Іванов.

Нагадаємо, що більшість «робінгудів» офіційно працює на приміських маршрутах, але реально курсують на міських. Робота в тіні дозволяє їм демпінгувати тариф, який міська влада встановила на рівні «до 15 грн».

Внаслідок цього демпінгу «піратів», як їх назвав перевізник Юрій Лупаєнко, з кільцевого маршруту прибрали три великогабаритні MAN з кондиціонерами та валідаторами. Юрій Лупаєнко пояснив, що тариф — 10 грн — призводить винятково до збитків, тому експлуатація великих автобусів наразі є недоцільною.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.