ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:07 13.04


"Нелегальні" перевізники знизили ціну на проїзд у Полтаві

13 квітня у Полтаві на маршрути виїхали автобуси і мікроавтобуси з вартістю проїзду у три гривні. Вони належать двом новим перевізникам, які через "ігри чиновників" не мають дозвільних документів.

13 квітня на маршрути виїхали автобуси з вартістю проїзду не чотири, як було ще вчора, а три гривні. Вони належать двом новим перевізникам — це "Луганська транспортна компанія-0777" та "А.Т.Н.", яка зареєстрована у Києві. Обидва перевізники не мають дозвільних документів, адже конкурсна комісія міськвиконкому не може зібратися вже чотири місяці.

У міській центральній диспетчерській транспортного відділу нам повідомили, що "транспорт, який сьогодні їздить по три гривні – нелегальний". Причини такого рішення перевізників там не коментують.

12 квітня мав відбутися конкурс визначення перевізників для роботи на міських автобусних маршрутах загального користування. Утім, засідання було зірване: комісія не зібрала кворум. При чисельності в 16 осіб для кворуму на конкурс мали прийти хоча б вісім, але зібралися всього шестеро. Як було повідомлено деякими членами конкурсної комісії, вони нібито "злякалися" "Штабу спротиву". Наступна дата конкурсу поки що невідома. Ніякої відповідальності люди, які фактично зірвали конкурс своєю відсутністю, не понесуть.

Ті, хто на державній службі, поприходили. А представники громадських організацій – вони вільні люди – не прийшли

– пояснив заступник начальника відділу транспортних перевезень і зв'язку міськвиконкому Сергій Шпак.

За словами Сергія Миколайовича, він не має даних щодо перевізників, які вийшли на маршрут із ціною за проїзд у три гривні.

Проте, охоче прокоментувала для нашого видання ситуацію з пасажирськими перевезеннями в місті представник "Луганської транспортної компанії" Оксана Андрієвська, яка до жовтня 2016 року, як ФОП, брала участь в пасажирських перевезеннях у Полтаві. Поки їй не повідомили про припинення в односторонньому порядку договорів із міськвиконкомом – на підставі перевірок, про які буцімто ніхто не повідомляв, та актів, які з її боку не тільки не були підписані, а за словами пані Оксани, яких вона взагалі в очі не бачила.

Разом із нами участь в акції беруть і наші місцеві перевізники, полтавські, яким просто набридло платити гроші за те, що їм надають роботу. Тому що за те, що тобі нададуть роботу в Полтаві, кожна машина повинна кожного місяця віддати від семи з половиною тисяч гривень і більше. Це платиться на чотири фірми, власником яких фактично є Лупаєнко Юрій Георгійович – всі маршрути зараз належать йому. Там є ще кілька перевізників у їх схемі. Влада не хоче втручатися в цей процес – вона від нього відсторонилася. Люди вийшли працювати без конкурсу. Бо він мав бути проведений учора – ми подали всі необхідні документи, навіть після терміну подачу документів у нас ще запитували дещо – і ми донесли. Чому не відбувся конкурс – офіційна версія відома. Але не думаю, що "Штаб спротиву", якого дехто "злякався" дійсно якимось чином перешкоджав роботі конкурсної комісії

– прокоментувала ситуацію Оксана Євгеніївна.

За її словами, акція "Проїзд по три гривні" – безстрокова. Її мета, крім іншого, показати, що це цілком реальна для перевізників ціна. Крім того, вона хоче  привернути увагу до непосильних поборів в цій сфері.

У приватній диспетчерській службі "Трек сервіс контроль" нам також повідомили, що будуть звертатися до поліції у зв’язку з виїздом на вулиці Полтави перевізників без документів.

 

влада, гроші, транспорт, ціна, конкуренція, корупція, міськвиконком

За темою:

  • Полтавська міськрада готується прийняти концепцію з автостоянок
  • У Полтаві тролейбус зіткнувся з маршруткою
  • На Полтавщині мотоцикл зіткнувся з автомобілем
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.