ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:15 18.06


Неплатники аліментів відпрацьовують суспільно корисні роботи 

В області 71 боржник цьогоріч уже відпрацював суспільно корисні роботи, внаслідок чого на користь маленьких полтавців сплачено 175 тисяч гривень. Крім того, 56 неплатників наразі ще відпрацьовують на користь суспільства.

 

Суспільно корисні роботи, як один із видів покарання для неплатників аліментів, було введено першим пакетом законів #ЧужихДітейНеБуває, що набули чинності 6 лютого 2018 року. Другий пакет законів #ЧужихДітейНеБуває, схвалений Верховною Радою 3 липня, посилив відповідальність боржників, зокрема, передбачив кримінальну відповідальність за злісне ухилення від суспільно корисних робіт.

 — Цього року 71 боржник відпрацював суспільно корисні роботи, внаслідок чого на користь маленьких полтавців сплачено 175 тисяч гривень аліментів. Крім того, 56 неплатників наразі ще відпрацьовують суспільно корисні роботи, — розповів очільник юстиції Полтавщини Олег Тимченко.

Нагадаємо, що суспільно корисні роботи можуть призначатися на строк від 120 до 360 годин і виконуються не більше восьми годин, а неповнолітніми – не більше двох годин на день. Боржника притягують до адміністративної відповідальності у вигляді суспільно корисних робіт, якщо сукупний розмір заборгованості з виплати аліментів перевищує суму відповідних платежів за шість місяців.

Крім того, відповідно до законодавства ухилення особи від відбування адміністративного стягнення у виді суспільно корисних робіт – тягне за собою адміністративний арешт строком до десяти діб.
 

аліменти, діти, допомога, юстиція, робота, суспільство

За темою:

  • Захист дітей в інтернеті: полтавці можуть долучитись до Нацстратегії
  • Двоє кременчуцьких дітей-сиріт отримають субвенції на житло
  • У Полтаві пройшов флешмоб "Обережно, на дорозі діти!"
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.