ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 26.10


Нескорений Юрій Дмитренко виграв в Австралії дві медалі

Полтавський атлет Юрій Дмитренко виграв свою другу медаль на цьогорічних Іграх Нескорених в Австралії. І знову - срібну.

Сьогодні полтавець Юрій Дмитренко виграв ще одну срібну медаль, цього разу - в штовханні ядра - на Іграх Нескорених в австралійському Сіднеї.

 — Не вистачило сил після вчорашніх змагань показати свій кращий результат, але й 11,23 м вистачило для другого місця. А ще - мене знову обійшов двоногий, той же що й вчора в метанні диска — американець Майкл, минулорічний чемпіон Ігор. Мої виступи закінчились із двома срібними медалями, і я зараз мав би бути невимовно щасливий, але я страженно заморений і виснажений, що й посміхатись тяжко, — повідомив Юрій із місця подій.

В австралійському Сіднеї тривають Всесвітні Ігри Нескорених (Invictus Games). Це спортивні змагання у паралімпійському стилі серед учасників бойових дій. На цьогорічних Іграх у Сіднеї Україну представляють 15 спортсменів, які змагаються у шести видах спорту. У складі збірної України до Австралії поїхав і полтавський ветеран АТО 24-річний Юрій Дмитренко. 

Із 2014 року Юрій у складі 54-го розвідувального батальйону - на фронті. Через півтора роки Юрій, який служив розвідником-кулеметником, підірвався на міні, прикриваючи бойових товаришів. Чоловік частково втратив ногу і йому довелося фактично розпочинати життя заново, але тепер вже з протезом. Але поворот долі не зміг вибити його з колії і він почав серйозно займатися спортом...

спорт, Ігри Нескорених, Австралія, Юрій Дмитренко, сила духу

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.