ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 23.02


Нетверезі водії в області сплатили у січні штрафів на мільйон

Понад мільйон гривень штрафів за керування транспортними засобами у нетверезому стані стягнули в області протягом січня фахівці державної виконавчої служби Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції.

Про це повідомили у відділі комунікації цього управління.

Порушення водієм встановлених законодавством правил дорожнього руху, а саме водіння автомобіля у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, є приводом для притягнення до адміністративної відповідальності. 

Стаття 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення характеризує аспекти цього караного діяння. Керуючись даною нормою, правоохоронні органи збирають доказову базу та направляють матеріали справи до суду. 

У випадку визнання вини, водія притягують до відповідальності, а якщо той намагається її уникнути, матеріали справи направляються до державної виконавчої служби. Правники за допомогою законодавчих санкцій впливають на байдужість правопорушника і змушують його понести справедливе покарання.

штрафи, гроші, транспорт, юстиція

За темою:

  • 4,6 мільйона гривень штрафів отримали нетверезі полтавські водії
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.