16:45 24.12 972
В ніч з 23 на 24 грудня у центрі Полтави невідомі обписали червоною фарбою пам’ятники Зигіну та Ватутіну — поліція перевіряє інформацію, а комунальники поки не прийняли рішення щодо подальших дій
Речник Полтавського райуправління поліції Василь Зуб повідомив, що поліція наразі перевіряє інформацію по цих випадках.
В КП «Декоративні культури» пояснили, що про інцидент комунальники знають, але рішення щодо подальших дій ще не прийняли.
Нагадаємо, що 25 листопада в Березовому сквері невідомі обмалювали постамент пам’ятника російському поету Олександру Пушкіну. Спершу були зроблені написи «zнести» та «русня» білою фарбою. Потім — напис червоною фарбою «ПШКПНХ». КП «Декоративні культури» не відмивали написи з постаменту пам’ятник Пушкіну, його загорнули у чорний пакет.
Слід зазначити, що 23 грудня під час сесії депутати Полтавської міської ради не підтримали демонтаж пам’ятників Ватутіну, Зигіну та Пушкіну.
У Полтаві автомобіль BMW врізався в дерево
13:45 25.03
На полтавців знову очікує сніг
18:30 26.03