ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 05.11. 2019


Невідомі пограбували полтавських підприємців на 12 мільйонів гривень

Інцидент стався на трасі Київ-Одеса, біля кафе "Джерельце". Наразі оголошено плани "Перехоплення" і "Сирена".


Про це повідомляє Interfax-Україна.

Учора, 4 листопада, на трасі Київ-Одеса, біля кафе "Джерельце", що поблизу с.Алтестове Біляївського району, невідомі погрожуючи зброєю пограбували полтавських підприємців, які везли до Одеси дуже велику суму готівкою, яку планували витратити на придбання різних товарів, зокрема на "Сьомому кілометрі".

"Троє чоловіків із Полтави везли до Одеси дуже велику суму готівкою, яку планували витратити на придбання різних товарів, зокрема на "Сьомому кілометрі". Зупинилися у "Джерельця", щоб пообідати. Тут під'їхав мікроавтобус, з якого вискочили троє молодиків. Один вистрілив з пістолета в повітря. Потім вони вивели бізнесменів, змусили їх показати, де сумки з грошима, забрали їх, порізали шини авто, після чого зникли", - повідомляє видання.

В Одеській області оголошено плани "Перехоплення" і "Сирена".

На думку правоохоронців, грабіжники супроводжували постраждалих з Полтави.

 

пограбування, напад, розбій

За темою:

  • У центрі Полтави ротвейлер напав на жінку
  • У Полтаві шпіц третій тиждень лікується після нападу ротвейлера
  • У Полтаві чоловіка засудили за напад на працівницю теплоенерго
  • Топ-5 за тиждень :