ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:20 30.09

P


Неврологія: що лікує та коли звертатись до лікаря?

Неврологія займається усуненням різних проблем при порушенні роботи ЦНС. Від цього залежить здоров'я людини в цілому та нормальне функціонування всіх органів. Тому не варто нехтувати профілактичними оглядами та звертатися за допомогою з появою тривожної симптоматики.

 

За посиланням https://med-atlant.if.ua/mu-likyemo/nevrolog можна записатися на прийом до невролога до клініки Мед-Атлант. Тут працюють першокласні неврологи та ввічливий медперсонал, гарантується конфіденційність та безпека.

Симптоми проблем із нервовою системою

До основних симптомів, за яких звертаються до невролога, відносять таке:

 • болі в голові та мігрені;
 • болі в спині та попереку;
 • слабкість та хронічна втома;
 • посмикування м'язів;
 • оніміння кінцівок/втрата чутливості;
 • порушення без причини зору, слуху, мовлення та ін.

Наприклад, болі в спині можуть виникнути при остеохондрозі, фізичних навантаженнях, травмах та ін. Порушення кровообігу часто призводить до втрати свідомості, запаморочення та проблем з вестибулярним апаратом.

Найпоширенішими захворюваннями головного мозку є інсульт, епілепсія, хвороба Паркінсона та Альцгеймера. Психоемоційна перенапруга призводить до артеріальної гіпертензії та проблем зі сном (безсоння).

При зверненні до ЛДЦ "Мед-Атлант" у місті Івано-Франківськ пацієнтам гарантується висока якість медичного обслуговування та доступні розцінки на всі види послуг та діагностики. Вона проводиться на сучасному устаткуванні, що дає змогу поставити точний діагноз.

Методи діагностики та лікування в неврології

На прийомі лікар-невролог проводить огляд та вислуховує скарги пацієнта, та при необхідності призначає додаткове діагностичне обстеження. Це не тільки лабораторні аналізи крові та сечі, а й ЕКГ, рентген, доплерографія судин, УЗД, МРТ/КТ, ПЕТ та ін.

Електрокардіограма безпечна та назначається лікарем для обстеження серця. Неінвазивним методом діагностичного обстеження є ультразвукове дослідження. Воно безпечне та ефективне, засноване на застосуванні ультразвукових хвиль.

Високоінформативними методами діагностики є комп'ютерна та магнітно-резонансна томографія, що проводиться на новітньому томографі. Комплексне обстеження пацієнтів допоможе на ранніх стадіях виявити приховані патології, які тривалий час можуть протікати без симптомів.

Залежно від діагнозу невролог призначається індивідуальний план лікування. Це може бути медикаментозна терапія, ЛФК, масаж, знеболювальні процедури, блокади тощо.

Коли ліки не допомагають, то призначається хірургічне втручання. Досвідчений лікар-невролог дасть рекомендації, щоб знизити ймовірність рецидиву. Слід відмовитися від шкідливих звичок, дотримуватись режиму дня, роботи та відпочинку, збалансованого харчування, займатися помірними фізичними навантаженнями, не допускати стресових станів та перевантажень.

здоров'я, медицина, неврологія, обстеження

За темою:

 • Минулого тижня на Полтавщині від ковіду померло семеро людей
 • Разновидности бандажей для спины
 • COVID-19: минулого тижня на Полтавщині померло 13 людей
 • Топ-5 за тиждень :
  Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.