ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ
Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:00 07.06


"Нібулон" нарощує елеваторні потужності на Полтавщині

Внаслідок модернізації загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на кременчуцькій філії ПАТ "Нібулон" складе близько 90 тисяч тонн.

Компанія веде будівництво додаткових ємностей на 20 тисяч тонн для зберігання зернових, зернобобових та олійних вантажів, а також автомобілерозвантажувача, на території філії. Про де йдеться у повідомленні компанії.

На сьогодні підрядники виконали підготовчі роботи щодо облаштування фундаментів під вежу, будівлю протипожежної насосної станції, дизель-генераторну, а також одне з двох зерносховищ активного вентилювання на 2,3 тисяч тонн. Уже ведуться роботи з бетонування стін підземної галереї.

Завершення будівництва та введення об’єктів в експлуатацію заплановане на 1 серпня цього року.

У результаті загальний обсяг зберігання сільгосппродукції на філії "Кременчуцький" складе близько 90 тисяч тонн.

Розширення потужностей перевантажувального терміналу філії є оптимальним варіантом для вирішення потреб підприємства по збільшенню обсягів одноразового зберігання зернової продукції і скорочення часу обробки автотранспорту. До того ж, проект буде сприяти зниженню завантаженості автодоріг за рахунок переорієнтація потоків зернових вантажів з автомобільних доріг на водні шляхи України, здешевлення перевезень зернових вантажів.

бізнес, Нібулон, будівництво, зерно, агросектор

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.