ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 25.04


Нічого святого: кременчужан вразили смертоносні ракети на Великдень

24 квітня ввечері та вночі по місту Кременчук ворог завдав найважчого ракетного удару. Цей обстріл зі смертельними наслідками став найбільшим за час повномасштабного російського вторгнення.

Увесь Великдень кременчужани чули вибухи, проте вчорашній вечір – найважчий за наслідками для Полтавщини.

9 ворожих ракет вдарили по Кременчуцькій ТЕЦ і знову по Кременчуцькому НПЗ. На жаль, 1 людина загинула, 7 людей постраждали, у них поранення різного ступеня тяжкості. Маємо значні руйнування будівель, але всі пожежі локалізовані. Майже в усіх районах міста через обстріл ТЕЦ немає гарячої води.

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

Ворог не гребує нічим, навіть у такий святий день, — відзначив він.

Вони відповідатимуть за кожне зруйноване життя. Тримаємо стрій! Усе буде Україна!»

У КП «Теплоенерго» уточнили, що гаряча вода відсутня в усіх районах Кременчука, окрім Раківки, що розташована на правому березі Дніпра.

Міський голова Кременчука також прокоментував руйнування інфраструктури міста.

війна, ракетний обстріл, Кременчук

За темою:

  • Обстріл Полтави: двоє загиблих, багато поранених і руйнувань
  • Два роки мешканці Супрунівки чекають на житлові сертифікати після ракетного удару
  • У Полтаві вшанували пам’ять загиблих у драмтеатрі Маріуполя
  • Топ-5 за тиждень :









    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.