ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:30 16.05


Німці оцінюють перспективи відновлення Кадетського корпусу

На запрошення КО "Інститут розвитку міста", за підтримки німецької організації Connective Cities, до Полтави завітала німецька делегація для оцінки перспектив відновлення приміщення Кадетського корпусу.

Наразі німецькі фахівці, серед яких інженер та проектант Бозіка Німенман, консультант з ревіталізації будівель Ульріх Паслік та консультант з технічного стану будівель Фрідельгм Ротцтегге, перебувають у Полтаві.

Основна мета їхнього візиту - надання методичної та консультаційної допомоги місту в пошуку проектних ідей та потенційних інвесторів в питанні реабілітації та використання Кадетського корпусу.

Це питання обговорювалося ще у 2016 році . Під час зустрічі обговорили питання, що стосуються бачення міської влади на питання збереження історичної будівлі Кадетського корпусу.

Секретар міської ради Оксана Деркач зазначила, що досвід та консультація експертів в такому важливому питанні дасть можливість вийти на шлях його вирішення, бо немає цілісної концепції реконструкції цієї історичної пам'ятки - необхідно мати цілісне бачення подальшого функціювання будівлі.

Зараз ведуться процеси по консервації Кадетського корпусу, його збереженню.

Німецькі фахівці розповіли, що, перш ніж надавати консультацію по вирішенню проблеми Кадетського корпусу, необхідно вивчити проблему цілісно. А відтак, протягом трьох днів будуть брати участь в різноманітних зустрічах та круглих столах із зазначеного питання.

Так, у програмі місії німецьких експертів з оцінки перспектив відновлення та використання приміщення Кадетського корпусу, зустріч з представниками управління майном, управлінь капітального будівництва та житлово-комунального господарства, управління культури, управління містобудування та архітектури.

Також, заплановані консультації з представниками громадськості. 

Кадетсьий корпус, небезпека

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.