10:00 14.05

"Нива" перемогла у Мачухах "Дружбу": сезон мотоболу на Полтавщині відкрито

13 травня під Полтавою - у Мачухах - відбувся перший в області матч чемпіонату України з мотоболу-2017, в якому місцева "Дружба" приймала "Ниву" (Вишняки).

Гра закінчилася перемогою "Ниви" - 3:1. У першому періоді рахунок відкрив кращий минулорічний бомбардир вишняківців Сергій Пузик. У другому періоді суперники обмінялися голами - у господарів поля відзначився Алан Мироненко, у гостей - Олександр Ходосов.
А у третьому періоді крапку у цьому матчі поставив ветеран "Ниви" Володимир Бойко.

Дружба — Нива - 1:3

Голи: Мироненко 16 — Пузик 7, Ходосов 27, Вол. Бойко 43.
Дружба: Ткаченко, Крючков, Таран, Кінаш, Білокінь, Перепелиця, П’янов, Калінін. Тренер - Анатолій Таран.
Нива: Мусієнко, Ходосов, Жиденко, Віт. Бойко, Вол. Бойко, Безносик, Каспір, Пузик, Лук’янець. Тренер - Володимир Бойко.