ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 25.03


Номери на авто видаватимуться згідно місця його реєстрації

Номерні знаки завжди були і є візитівкою кожного транспортного засобу. В Україні не дозволено їздити без них. Інколи власник авто намагається отримати "красиві" номерні знаки відповідного регіону.

Міністерством внутрішніх справ України прийнято наказ від 2 березня 2021 року (№ 166), який набув чинності з моменту опублікування. Він встановив єдині зразки державних номерних знаків транспортних засобів та вимоги до них. Зокрема, визначені правила застосування, типи та основні розміри державних номерних знаків, встановлені вимоги до інформаційного змісту та технічних характеристик, інформує пресслужба сервісного центру МВС в області.

Основним нововведенням, що запроваджується, є зміна визначення адміністративно-територіальної належності транспортного засобу, а саме не за місцем прописки власника, як було дотепер, а за місцем здійснення реєстрації (перереєстрації) транспортного засобу. Тобто, кожний сервісний центр МВС видаватиме на транспортні засоби, незалежно від місця прописки власника, номерні знаки лише своєї області.

Зазначені вимоги не поширюються на номерні знаки, які громадяни залишили на платному зберіганні в сервісному центрі МВС.

Таке нововведення дозволяє оптимізувати процес забезпечення сервісних центрів МВС номерними знаками, а також уникнути зайвих матеріальних витрат на виготовлення та логістичних витрат на доставку та зберігання у сервісних центрах МВС номерних знаків інших регіонів. У кінцевому результаті нововведення призведе до економії бюджетних коштів.

Сервісні центри МВС постійно на зв’язку - консультації надаються на офіційній сторінці в Facebook, а відповіді на поширені питання та новини сервісних центрів МВС можна знайти на офіційному сайті.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.