ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:00 22.07


Ноу-хау по-полтавські: ліхтарі встановили у кроні дерев. ВІДЕО

Реконструкція бульвару Богдана Хмельницького викликає нарікання місцевих жителів — ліхтарі тут встановили прямо у крони дерев. Комунальники будуть виправляти недоліки.

 На Леваді під час ремонту бульвару Богдана Хмельницького деякі вуличні лікарі встановили прямо в крони дерев. Жителі вважають це неякісним ремонтом.

Запроектовано було поставити ліхтарі, а будівельники просто взяли, не дивлячись на те, що, ростуть дерева... Були встановлені ліхтарі прямо поруч з деревами. По-перше, буквально через два роки ці ліхтарі вже не зможуть ефективно функціонувати, а по-друге, дерева можуть загинути внаслідок того, що дуже близько поставлені ліхтарі

— розповів полтавець Олексій Северин.

Таких ліхтарів на бульварі Богдана Хмельницького —  декілька. Жителі мікрорайону показали, що лампи деяких із них знаходяться повністю у кроні дерев, а тому будуть освітлювати не бульвар, а гілки дерев.

Є певні норми з відстані. Навіть у ДБН (державно-будівельні норми - прим.ред.) пункт 360 говорить про те, що мережі вуличного освітлення не мають перетинатися з зеленими насадженнями

Підрядники проблеми не бачать.

Це проблема, що висмоктана з пальця просто-напросто. Вам, напевно, зайнятися більше нічим, Якщо замовника і "Технагляд" все влаштовує — адекватний цей проект чи не адекватний — це питання суб'єктивне

— сказав   директор підрядної організації "РЕМТЕХНАЛ" у телефонній розмові.

За його словами, все було зроблено за проектною документацією, і здано "Технагляду".

 

За словами представника ПП "Альматехнолоджис", управління житлово-комунального господарства  нещодавно отримало   уже завершену частину проекту.

Як повідомляє Нromadske.poltava.ua, Управління має переробити недоліки реконструкції бульвару на ділянках зелених насаджень:

 

благоустрій, ліхтарі, Полтаві

За темою:

  • У Полтаві планують до кінця літа відремонтувати комунальні туалети
  • Неналежні умови у гуртожитках для переселенців: реакція Полтавської ОВА
  • На Полтавщині передають переселенцям будинки вільної спадщини
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.