ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:00 02.06


Нова ціна на проїзд, валідатори, "картка полтавця": влада готує обласному центру транспортну "революцію"

У полтавських маршрутках мають з’явитися валідатори, а для містян готують "тарифні пакети": що нового планують впровадити у транспортній сфері обласного центру.

 

З 11 червня у Полтаві здорожчає проїзд у громадському транспорті. З цього моменту планують впровадження автоматизованої системи оплати проїзду фірмою "Фарго-сістемс". Про це відомо від начальника транспортного відділу міськради Віталія Животенка та керівника ТОВ "Фарго-сістемс" Максима Голдиша.

Під час засідання виконавчого комітету міськради 2 червня Олександр Мамай заявив, що "всі перевізники їздитимуть з валідаторами, або не їздитимуть". Мова йде про приватних перевізників, із якими укладуть нові тримісячні угоди на перевезення без затяжного конкурсного відбору. Скільки триватимуть укладення нових договорів – точно невідомо, повідомляє Зміст

Віталій Животенко вважає, що терміни залежать від самих перевізників, бо вони мають принести заяви до транспортного відділу й після цього розпочнеться процедура оформлення угод. Зважаючи на те, що вимога підвищити тариф від перевізників була головною, з 11 червня її виконають, тому вони повернуться на маршрути. Розірвані договори, про які заявляла міська влада, не будуть цьому перешкодою, тому що можна швидко укласти нові.

Паралельно триває робота з пошуку валідаторів для маршруток, якими їх мають обладнати. Максим Голдиш говорить, що через війну доставка валідаторів призупинена, бо вантажі заблоковані у порту, але прилади шукають та купують в українських містах: "Не можу сказати скільки точно ми встановимо, тому що ми не знаємо скільки транспорту буде і за якими маршрутами. Частину ми вже закупили, тому чекаємо виїзду на маршрути. Після цього нам потрібно два тижні, щоб усіх обладнати. Хочуть цього перевізники чи не хочуть – це умова міста. Шантаж із тарифами й валідаторами має залишитися у минулому".

Також 9 червня виконком планує проголосувати за "тарифні пакети" для містян. "Фарго-сістемс" пропонувала програми, що стосуються зменшення вартості проїзду завдяки гуртовим покупкам. Також пропозиції стосувалися знижок для користувачів електронного квитка, запровадження довгострокового проїзного квитка. Презентували варіант, що дозволить полтавцям економити до 30% вартості проїзду. Планується, що вартість проїзду в тролейбусі становитиме 10 гривень, у комунальному автобусі — 12, у маршрутці — 15.

Нині триває робота над формуванням мережі продажу "Карток полтавця". Шукають торгові заклади біля зупинок громадського транспорту, які стануть авторизованим агентом з продажу та поповнення транспортних карток. До початку повномасштабної війни з підприємцями майже домовилися, а тепер ця робота розпочалася заново.

"Сьогоднішній виконком - дно і моральний злочин",  - вважає депутатка міськради від ЄС Юлія Городчаніна. Її аргументи: 
Проголосовано за:
 - підвищення тарифів на транспорт, навіть без опублікованого розрахунку;
 - роздачу продрезерву міста, щоби вчергове підкупити виборців, приховати недостачі і якість закупок на десятки мільйонів із податків і повторно заробити на нових закупівлях; 
 - подарунок "Майбаху" однопартійцям мера в Кременчук - 3000 літрів олії, з якого дива - не ясно;
 - 48 млн грн на прибирання вулиць без тендеру "Кванту" (всього +150 млн грн на прибирання) і т. д. 

"За це все відповідальні "За Майбутнє", "Партія простих людей Капліна" (це головний "борець" проти підвищення тарифів) і частина депутатів опзж. Вони легалізують самодіяльність мера, яка під час війни є просто злочинною", - вважає депутатка.

транспорт, влада, гроші, політикум

За темою:

  • Місцевим радам дозволили фінансувати військові підрозділи та голосувати дистанційно
  • Перейменування: Антон Макаренко залишається у минулому
  • На Полтавщині чули звуки вибухів під час тривоги
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.