16:00 20.12

Дівоча футзальна команда ДЮСШ ім. Бутовського переможно стартувала у Кубку країни

Команда ДЮСШ імені Бутовського, яка виступає у першій лізі жіночого футзалу, 20 грудня вдало стартувала на груповому етапі розіграшу Кубка України. Полтавки в своєму дебютному кубковому матчі перемогли команду вищої ліги з Лиману - 3:1.

ДЮСШ Бутовського — Багіра-КДЮСШ № 8 — 3:1

Полтавки під керівництвом тренерів Олександри Лясковської та Оксани Катулевич уперше грають у Кубку країни. Дебют виявився вдалим для колективу, кістяк якого складають молоді дівчата з області. Полтавки до перерви забезпечили собі комфортну перевагу у три голи, а в другому таймі контролювали гру і втримали перевагу.

Завдяки перемозі полтавки фактично забезпечили собі путівку до чвертьфіналу змагань, куди виходять по дві кращі команди з групи.

У суботу в динамівському залі команду ДЮСШ Бутовського екзаменуватиме досвідчена харківська «Тесла». Початок матчу — 10:00.

В іншій групі, в залі ПЗМС, завтра господарки паркету зустрінуться з чемпіонками України.