ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

20:15 18.03


"Нова Пошта" передала медобладнання обласній інфекційній лікарні 

Відповідальний український бізнес протистоятиме разом із лікарями розповсюдженню коронавірусу та допомагатиме рятувати життя. Компанія "Нова пошта" виділила 25 мільйонів на закупівлю обладнання та витратних матеріалів для українських лікарень, а 18 березня першу партію життєво важливого вантажу отримала Полтавська обласна інфекційна лікарня.

 

До першої поставки увійшли: апарати штучної вентиляції легень, мобільні рентгенографічні та УЗД-апарати, біохімічні автоматичні аналізатори, апарати для проведення мембранного плазмаферезу, діагностичні набори для біохімічного аналізатора, монітори пацієнтів поліфункціональні з неінвазійним вимірюванням гемодинаміки, а також інше устаткування (загалом приблизно 50 одиниць). Найближчим часом придбане обладнання буде змонтоване та готове до використання.

За словами співзасновниці "Нової пошти" Інни Поперешнюк, закупівлю та доставку медичного устаткування компанія здійснила за три дні.

"Рішення про виділення коштів на допомогу лікарням у боротьбі з коронавірусом ми ухвалили в неділю, 15 березня, а вже сьогодні обладнання - у Полтаві. За лічені години воно буде змонтоване та готове до використання. Для нас надзвичайно важливо, щоб допомога надходила медичним закладам у найкоротші терміни, адже йдеться про рятування життя та здоров'я. Ми не маємо залишити наших громадян сам на сам із небезпечним вірусом і його важкими наслідками", – сказала Інна Поперешнюк.

Окрім медичного обладнання українські лікарні вкрай потребують засобів індивідуального захисту для персоналу. Саме тому наразі компанія активно шукає надійних виробників і постачальників захисних костюмів та щитків, респіраторів, дезінфікуючих засобів, неталькованих нітрилових рукавичок із довгими манжетами.

"Кожен сьогодні розуміє, що коронавірус став викликом для всього людства. Пандемія вже перетнула кордон України, тому великий бізнес обов'язково має приєднатися до боротьби та захисту від вірусної інфекції. Українська медицина потребує нашої допомоги, тому "Нова пошта" зробить все можливе задля попередження розповсюдження хвороби й ефективного лікування людей", – резюмувала Інна Поперешнюк.

коронавірус, медицина, допомога, здоров'я, Нова Пошта

За темою:

  • Протягом доби зареєстрували один випадок хвороби коронавірусу
  • За добу на Полтавщині не виявили інфікування коронавірусом
  • Коронавірус на Полтавщині: статистика по районах
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.