ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 16.03


"Нова пошта" планує віддати 25 мільйонів на боротьбу з коронавірусом

"Нова пошта" вирішила долучитися до боротьби з коронавірусом. Усього компанія планує виділити 25 мільйонів гривень. Про це в неділю, 15 березня, повідомили на сайті фірми.

"Нова пошта" планує віддати 25 мільйонів гривень на боротьбу з коронавірусом.

"Всього за декілька днів нам усім довелося змінити звичний ритм життя, щоб підготуватися та протистояти вірусній загрозі. "Нова пошта" як бізнес, який працює для людей, просто не може залишатися осторонь", – повідомив В'ячеслав Климов, співзасновник компанії.

Співзасновниця "Нової пошти" Інна Поперешнюк розповіла на що саме підуть ці кошти: "Завдяки начальникові управління охорони здоров'я Полтавської ОДА вже маємо розуміння, що саме потрібно. А це від великого до малого: захисні костюми для лікарів, апарати штучної вентиляції легенів, мобільний рентгенографічний апарат та багато іншого. Будемо старатися у найкоротший термін зробити поставку".

У свою чергу, Володимир Поперешнюк, співвласник компанії, звернувся до всіх медичних закладів: "Я прошу медичні заклади інформувати суспільство про потреби в обладнанні та захисних матеріалах, щоб до нашої ініціативи могли долучитися інші підприємці".

Зазначимо, що станом на 16 березня в Україні офіційно зафіксовано 5 випадків захворювання на COVID-19, один із них є летальним.

медицина, здоров'я, Нова Пошта, допомога

За темою:

  • Минулого тижня на ГРВІ в області захворіло майже 600 осіб
  • У Полтаві не виявили нових випадків захворювань на COVID-19
  • В області за минулу добу не зафіксували жодного нового випадку коронавірусної хвороби
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.