ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 24.09


"Нова пошта" запрошує на "Марафон для всіх"

У Києві 2 жовтня відбудеться "Марафон для всіх": Компанія "Нова пошта" запрошує і полтавців подолати разом дистанцію за тих, хто не може бігати з різних причин.

2 жовтня в столиці відбудеться «Марафон для всіх», де кожен охочий зможе подолати дистанцію в 1 кілометр за марафонця життя — людину, яка не може бігати через вік, хворобу чи інші життєві обставини, проте заслуговує на медаль своїм незламним характером та силою волі.

«Це вже третій ”Марафон для всіх” — навесні 2020 року свої дистанції за марафонців життя долали кур’єри ”Нової пошти”, а восени проєкт вийшов у новому звучанні — до забігу долучалися в онлайновому форматі. Участь у цих забігах взяли понад 2000 людей, — говорить співзасновниця ”Нової пошти”, бренд-амбасадорка ”NewRun” Інна Поперешнюк. — Щоб підсилити енергію підтримки на ”Марафоні для всіх” цього разу, ми запросили до забігу особливого гостя. Дистанцію подолає людина, яку минулого року номінували на участь як марафонця життя».

Час і місце старту: 2 жовтня, 15:00, вулиця Хрещатик, 24. Стартові набори будуть видавати на локації з 09:00 у цей же день. Якщо учасники не з Києва, вони також можуть приєднатися до особливого забігу в будь-якій точці України онлайн.

До них стартові набори відправить «Нова пошта» за кілька днів до марафону. Щоб подолати дистанцію замість того, хто мріє про це, але не може бігати, треба заповнити заявку до 28 вересня: bit.ly/3kr3jAA.

Якщо ви хочете довірити іншому здійснити своє бажання про медаль, залиште контакти й історію тут до 28 вересня: bit.ly/3lFBRP6. 28 вересня набір учасників буде завершено і утворяться пари. А 2 жовтня бігуни вийдуть на дистанцію з наліпками на формі, де будуть вказані імена героїв, заради яких вони біжать. 
Нова пошта. марафон, біг

За темою:

  • Полтавці долучилися до марафону у Нью-Йорку
  • Полтавці долучаться до літературного марафону
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.