ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 19.12


Нове керівництво "Лтави" спростувало чутки про масове скорочення

В Україні триває створення Суспільного мовлення - зміни торкнулися всіх регіональних ТРК. Зокрема, філія НТКУ - регіональна дирекція "Лтава" перетвориться на полтавську філію Суспільного мовлення.

Чимало галасу з нічого?

Нові менеджери прокоментували розмови про звільнення працівників "Лтави" — у соцмережах твердять що з двохсот працівників ТРК залишаться 74.

Чи будуть скорочення на "Лтаві" та що чекає на канал із 1 січня 2018 року розповіли новий менеджер Євген Сердюк та продюсерка Ольга Журавльова у програмі "Акценти".

Нагадаємо, з 11 грудня тут працюють нові керівники, зокрема, менеджером філії, що відповідатиме за господарські питання, став Євген Сердюк, а продюсеркою, що відповідатиме за контент, Ольга Журавльова. Через кілька днів після призначення нового керівництва поширилися розмови про скорочення працівників "Лтави". Зокрема, про це повідомила на власній сторінці у соцмережі журналістка Наталія Святцева, а також інші працівники телебачення та радіо, яких не запросили написати заяви на роботу до філії НСТУ.

18 грудня пані Святцева уточнила: її не скоротили, а "оптимізували". 

Вже перший допис Наталії наробив багато "галасу" у соцмережах. Тим паче, що у перший день на посаді продюсера Євген Сердюк в інтерв’ю "Громадському" заявив, що "ніяких скорочень не планується". На студії "Лтави"  Сердюк також заявив, що нікого з працівників не скорочували. В ексклюзивній розмові з нашим кореспондентом він іще раз підтвердив, що звільняти нікого не збирається.

Користувачі соцмереж придумали собі якісь версії: "Кінець Лтаві", "Виганяють усіх", "Масове скорочення", "Найбільш талановитих викинули", "Корифеїв всіх вигнали, залишається молодняк", "руйнують суперкласний канал". Кількість людей на "Лтаві" не змінена. За цей тиждень немає жодного звільнення чи скорочення, відбулася структурна реорганізація для того, щоб упорядкувати штати

 — пояснив менеджер.

За словами Євгена, з 1 січня 2018 року на телеканалі будуть виходити три основні блоки: новини, ранкова програма та вечірня. 

74 людини — в новому творчому об’єднанні. Вони будуть займатися виробництвом ранкової програми, випуском новин і підсумкової вечірньої програми. Інші працівники займатимуться виробництвом інших програм: дитячих, просвітницьких, спортивних, мистецьких

  — заявив Євген Сердюк.

Зараз вже відомо, що ті 74 людини, котрі переведені на нові посади, займатимуться саме створенням тих програм, про які ви говорили. Зміни, суть їх полягають в тому, що тепер не буде як раніше, коли журналіст культурного чи просвітницького напрямів вигадували свої проекти і мали можливість їх без будь-якого узгодження з Києвом власноруч втілювати на місцевих каналах. По всій Україні така уніфікована система буде існувати. Тобто тепер всі, хто працював у напрямках культурологічному, науково-просвітницькому, дитячому та художньому – залишаються, все це буде існувати, але будь-який проект , ідея якого є у журналіста, має бути захищена у Києві на пітчингу. Ми відкриті до ідей

  — зазначила Ольга Журавльова.

Диму без вогню не буває

На початку грудня Верховна Рада України ухвалила закон "Про державний бюджет України на 2018 рік" (законопроект №7000).

У законі на фінансову підтримку Національної суспільної телерадіокомпанії закладено 776 млн гривень, що вдвічі менше, адже у 2018 році фінансова підтримка НСТУ мала б становити 1,534 млрд грн. 

Скорочення фінансування може бути першим дзвіночком на шляху оптимізації/скорочення/звільнення працівників.

Ще один камінь у город скорочення – слова Члена правління НСТУ, відповідального за роботу з філіями Миколи Чернотицького. 

Чи будуть звільнення? Будуть. Багато. Це робиться для того, щоб запровадити конкурс на відбір контенту, щоб компанія не займалася утриманням людей і придумуванням їм роботи. Ми хочемо, щоб співробітники НСТУ чи сторонні продакшни на конкурсній основі пропонували свої ідеї. Філії мають якісно виконувати роботу, щоб глядач отримував якісний контент

– повідомив Чернотицький "Детектору медіа" .

Журналісти і технічні працівники ТРК чудово розуміють, що скорочення будуть точно. З іншого боку, не секрет, що штат компанії наразі і справді завеликий, тому скорочення дасть змогу виплачувати більшу зарплату меншій кількості праціівників.

Варто очікувати також, що у новому році полтавська філія НСТУ залишить орендоване приміщення на Європейській, 49 і працюватиме виключно у власному — на вулиці Раїси Кириченко, 1.

 

скандал, медіа, ТРК Лтава, менеджмент, Суспільне телебачення

За темою:

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.