ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:15 03.09


Нові вагони "Крюківського вагонзаводу" відправляться в Ужгород, Трускавець і Новоолексіївку

"Укрзалізниця" та "Крюківський вагонобудівний завод" зробили подарунок пасажирам. З початком вересня до Києва прибули перші удосконалені пасажирські вагони. Загалом їх 38 штук поставлять до кінця 2017 року.

Члени правління Укрзалізниці оглянули нові вагони і відзначили, що вони більш досконалі, ніж минулорічні.

Залізничники разом з виробником опрацьовували кожну деталь, враховуючи побажання пасажирів, щоб нові вагони були максимально комфортними та сучасними.

Ми змінили дев'ять позицій у конструкції вагона. Це далося нелегко, адже завод в останні роки не вдавався до кардинальних змін вагонів. До того ж головний наш акцент був на тому, щоб всі важливі елементи, 70% обладнання вагона, було вітчизняного виробництва, навіть системи кондиціонування повітря і вакуумні туалети, які раніше використовувалися іноземного виробництва. Такі конструктивні особливості - це дійсно перемога і для нас, і для заводу-виробника ,

- зазначив член правління ПАТ Укрзалізниця Сергій Михальчук.

 

Цікава новація вдосконалених пасажирських вагонів - сучасний кавовий апарат, який надає пасажирам великий вибір напоїв.

Як відмітив в. о. голови правління ПАТ Укрзалізниця Євген Кравцов, такого апарату, що буде працювати на ходу поїзда, немає ні в європейських поїздах, ні в поїздах країн СНД.

Щоб встановити кавові апарати, ми внесли зміни до технічного завдання на виготовлення вагонів, але у них є й інші новації, такі як розетки на рівні верхніх полиць, збільшено кількість розеток в проходах. Крім того, в кожному купе відкриваються кватирки, а вода для чаю буде гарячої вже при посадці пасажирів, а не під час руху поїзда. Сподіваємося, пасажири оцінять новий рівень комфорту і відповідно будуть ставитися до залізничного майна, щоб нові вагони якомога довше мали привабливий вигляд,

- розповів член правління Укрзалізниці Сергій Михальчук.

Парк залізничної компанії в загальному поповнять 27 таких купейних вагонів і ще 11 СВ. Ці три купейні вагони курсуватимуть у складі поїздів до Ужгорода, Трускавця та Новоолексіївка.

Менеджмент Укрзалізниці планує продовжити роботу з удосконалення технічного стану рухомого складу і закупівлі нового.

Підприємство також планує збільшити кількість швидкісних денних поїздів і придбати пасажирські вагони для нічних поїздів. 

 

 

Крюківський вагонзавод, Укрзалізниця

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.