ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:44 28.12


Нові зупинки-павільйони в Полтаві не рятують від опадів

Протягом 2015 року в обласному центрі поміняли 80 павільйонів на зупинках громадського транспорту. Втім, нові споруди не витримують ніякої критики.

 

 

 

 

Нові павільйони замість старих КП «МШЕД» почало встановлювати у серпні. Вони являють собою споруди з монолітного полікарбонату чорного кольору товщиною 4 мм, закриті з трьох боків (довжиною 3 м, висотою 2,7 м, завширшки 2 м). Сьогоднішня хурделиця показала, наскільки вони непрактичні: там неможливо сховатися від негоди. Так, дочекатися громадського транспорту на заметених снігом лавах можуть далеко не всі. Як і терпіти пориви сильного вітру, від яких павільйони з отворами між стінками та дахом аж ніяк не рятують.

До речі, полтавські антимонопольники слідом за журналістами встановили, що міська влада витратила на нові зупинки більше грошей, ніж вони коштують. Крім того, тендер у ПОГ «Інватех»на закупівлю цих зупинок було проведено з порушеннями. Загалом на їхнє придбання було витрачено 3,6 млн. грн. Тобто одна зупинка обійшлася полтавцям у 45 тис. грн. Тоді як в інших виробників подібні споруди на момент закупівлі коштували в районі 33-36 тис. грн. Фактично це є порушенням одного з принципів державних закупівель, який полягає в економії бюджетних коштів.

Основними моментами для критики після початку експлуатації оновлених зупинок були: хитка конструкція, мала місткість, дисонанс чорного кольору зупинок із історичними спорудами та відсутність будь-якої рекламної інформації, в тому числі - й назв зупинок громадського транспорту.

 

Анна СОЛТОВСЬКА

Транспорт, зупинки,

Топ-5 за тиждень :








Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.