ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

03:40 01.01


Новий, 2019 рік, біля головної міської ялинки зустріли понад тисячу полтавців. ФОТО

Біля головної ялинки Полтави на Театральній площі зібралося понад тисячу людей, щоби разом зустріти перші хвилини нового, 2019 року.

Розпочали святкові новорічні заходи на Театральній площі традиційно о 23:00. Ніякого офіціозу — лише розважальна концертна програма. Цієї ночі виступали славнозвісні «Краяни», солістка Полтавської філармонії Лариса Борисенко, Володимир Лісневський, гурт «Вікторія» та улюбленці полтавської публіки гурт «Живі барабани». 

Останні секунди перед настанням нового року рахували разом із боєм курантів, і першу секунду відзначили яскравим спалахом феєрверку біля сцени та відкоркуванням десятків пляшок шампанського. І гучними салютами...

Утім, щодо останнього, співробітники міського управління культури наголосили, що місто салютів не влаштовувало — шалена канонада, що лунала над центром Полтави протягом майже двох годин, є виключно приватною ініціативою містян. 

Однією з основних тем свята, безумовно, був алкоголь — практично кожна компанія відзначала прихід нового року зі своїми напоями. Пили просто з пляшок, з бокалів і стаканчиків, розкладалися на капотах автівок, підвіконнях навколишніх закладів громадського харчування та й просто на сходах обласного театру. Придбати «горюче» можна було тут же — на розлив у кіосках Новорічного ярмарку, а шампанське продавали на тротуарі за ціною 200 гривень за пляшку.

На рівні з головною ялинкою, що сяяла усіма кольорами веселки, центральними композиціями святкової Театральої площі стали кучугури: обійти їх було неможливо, тож на них ковзалися, видиралися, щоб подивитися на сцену та щоб сфотографуватися на фоні ялинки. В кучугурах ховалися забути всіми баки для сортування сміття; сніжними купами перекрили всі в“їзди на Театральну площу. Навіть карусель, подарована німцями, заховалася за горами снігу — вона так і не працювала новорічної ночі.

Але головне, що над площею панував дух свята і гарний настрій. Віра в світле майбутнє і сподівання, що тепер в Полтаві точно жити стане краще і веселіше. А як інакше? Адже світ перегорнув нову сторінку календаря.

свято, новий рік, ялинка, суспільство, культура

За темою:

  • На Полтавщині цьогоріч усиновили 24 дитини
  • Полтавці голосуватимуть за зміну дати святкування Дня міста
  • Рада оборони Полтавщини заборонила святкові заходи першого вересня
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.