ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 14.07


Новий директор полтавського "Центрального" заперечив закриття телеканалу

Телеканал "Центральний"  продовжить свою роботу, щоправда колектив очікує певної реогранізації і змін. У планах - наростити технічну базу, контент, щоб зробити канал більш цікавим.

Новий директор полтавського «Центрального» Антон Озадовський, директор радіо «П’ятниця», заперечв інформацію про закриття полтавського телеканалу

Озадовський обіцяє пізніше більш детально поділитися планами і ідеями, адже є зміни в ліцензії та юридичні питання, пов’язані зі зміною керівництва.

– Телеканал «Центральний»  продовжує свою роботу. Всі телеглядачі і учасники медіаспільноти зможуть й надалі дивитися наш телеканал, належної якості. Програмна концепція збережеться. Супутникове мовлення, цифрове мовлення у форматі Т2 у Полтаві і Полтавській області, а також у Києві і області доступне для усіх глядачів. Телеканал не припиняє свого існування. Заяви про закриття – чутки і вигадки без реальних причин. Не хочу забігати наперед, але канал дійсно очікує на певна реогранізація і зміни. Вірю, що всі зміни глобальні і у виключно позитивному руслі. Ми плануємо наростити технічну базу, базу контенту, зробити канал ще більш цікавим для глядачів Полтави. Скоро ми зможемо більш детальніше поділитися планами і ідеями, зараз потрібно коректно внести зміни в ліцензії і закінчити юридичні питання, пов’язані зі зміною керівництва, – сказав у коментарі kolo.news Антон Озадовський.

За неофіційною інформацією, у серпні замість полтавського телеканалу «Центральний» з’явиться новий продукт всеукраїнського рівня.

 

медіа, закриття телеканалу

За темою:

  • На Полтавщині триває марафон ідеятонів на тему медіаграмотності
  • Запустили систему автоматичного блокування інтернет-ресурсів
  • "MRIYA" об’єднала кіберполіцію та волонтерів в інформаційній війні
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.