ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

11:45 19.09


Новий газопровід перетинатиме три річки Полтавщини

Новий газопровід перетинатиме три річки Полтавщини. Додатковий промисловий газопровід збудують між Розумівською та Машівською установками комплексної підготовки газу.

Про новий газопровід повідомив Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області.

Додатковий промисловий газопровід збудують між Розумівською та Машівською установками комплексної підготовки газу.

Його прокладатимуть для збільшення пропускної здатності видобутого з родовища газу.

Фахівці обстежили ділянки річок, де будуватимуть трубопровід, для підготовки та видачі технічних умов на проведення інженерних робіт.

Раніше ЗМІСТ писав, що газопровід на Полтавщині пошкодила корозія. Понад 7 годин споживачі у Великобагачанській громаді не мали доступу до ресурсу.

Розгерметизація сталася через корозію газопроводу. Процес руйнування виник через дію навколишнього та внутрішнього середовища труби. Внаслідок цього без газопостачання частково залишилася Велика Багачка та 9 населених пунктів громади, що становить близько 2 тисяч 800 абонентів.

Фахівці Великобагачанської філії АТ «Полтавагаз» та рятувальники провели ремонтні роботи та ліквідували несправності.

Нагадаємо, що справу про незаконний дозвіл на користування газовим родовищем на Полтавщині передали до суду. Йдеться про отримання дозволу на розробку Свистунківсько-Червонолуцького газового родовища без аукціону та за заниженою ціною.

Дозвіл на розробку родовища на Полтавщині отримала приватна компанія «Аркона Газ-Енергія». Вона неодноразово зверталася до Державної служби геології та надр України для отримання спецдозволу на користування надрами газоконденсатного родовища без проведення аукціону. Кожного разу товариство отримувало відмову. 

У квітні 2017 року після зміни власників компанії Полтавська обласна рада погодила надання товариству «Аркона Газ-Енергія» дозволу на геологічне вивчення родовища без аукціону. 

газопровід

За темою:

  • Стався вибух на магістральному газопроводі у Лубнах
  • НКРЕКП наклала штраф на "Полтавагаз"
  • Прокуратура Полтавщини позивається щодо завищених цін на газ та електроенергію для шкіл
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.