ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:00 21.08


Новий кардіодиспансер у Полтаві збереже здоров'я тисяч людей. ВІДЕО

Оновлений обласний кардіологічний диспансер, де незабаром відкриють новий корпус, дасть змогу знизити до мінімуму (до 10-12%) смертність жителів регіону від інфарктів.

Новий кардіодиспансер у Полтаві дасть змогу значно знизити смертність від інфарктів.

"Обласний кардіологічний диспансер взяв основний тягар лікування серцево-судинних хвороб у регіоні. Тут щорічно на стаціонарі отримують допомогу 5 тисяч хворих, а кількість тих, хто звернувся за амбулаторною допомогою, – набагато більша. Через малу площу кардіодиспансер не міг розширятися, суттєво оновлювати обладнання, а також був змушений орендувати приміщення для стаціонару в 5 кілометрах від основного центру. Тому для нас надзвичайно важливо було добудувати новий корпус у 2020 році", – зазначив голова Полтавської ОДА Олег Синегубов.

Новий корпус кардіоцентру – один із наймасштабніших і найважливіших об’єктів будівництва на Полтавщині в межах "Великого будівництва". Його зводять з нуля. 

На першому поверсі будуть розміщені поліклініка та приймальне відділення. На другому – адміністративні приміщення та відділення функціональної діагностики, на третьому-п'ятому поверхах – двомісні палати на 30 ліжок із санвузлами. На шостому – операційні, блок реанімації та інтенсивної терапії. У підвалі будуть розміщені роздягальні медперсоналу, майстерні, дезкамера та технічні приміщення. У корпусі передбачено один пасажирський, три лікарняних та два технічних ліфти. 

Після проведення реконструкції планується реструктуризація обласного кардіодиспансеру – створять відділення порушень серцевого ритму і некоронарогенних захворювань, повноцінне відділення реабілітації. Влада обіцяє, що для жителів Полтавщини стануть доступні складні операції на серці та високоточна діагностика.  

За даними Департаменту охорони здоров'я, у Полтавській області в структурі поширеності хвороб серед дорослого населення (18 років і старше) переважають саме хвороби системи кровообігу – 43,8%.

здоров'я, медицина, кардіодиспансер, влада

За темою:

  • Минулої доби у Полтаві підтвердили 108 нових випадків захворювання на COVID-19
  • У Полтаві виявили 174 нові випадки захворювання на COVID-19
  • Від ускладнень, викликаних COVID-19, минулої доби померло вісім жителів області
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.