ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

14:45 26.11


Новий МАФ у переході "Злато місто" закрив гоголівську фреску

Полтавці обговорюють спорудження нового МАФу в ТЦ "Злато місто". Конструкція перекриває портрет письменника Миколи Гоголя та текст його віршу.

Заступниця міського голови з економічних та соціальних питань Тетяна Юрченко розповіла, якщо споруда для комерційної діяльності розміщена на території приватної власності, то місто не має повноважень надавати дозволи:
«Треба дізнатися, чи дійсно це приватна власність. Наразі це питання вирішує Інспекція. Навіть якщо це приватна власність, то треба вести перемовини з підприємцем, аби впорядкувати розташування конструкції. Зараз отримуємо достовірну інформацію щодо власності», сказала вона.

 

Керівник «Злато місто» відмовився коментувати ЗМІСТу встановлення МАФу і сказав, що не обговорюватиме цю історію з журналістами.

Начальник інспекції з благоустрою Антон Тонконог розповів, що «Злато місто» є торговельним закладом і для встановлення МАФу не має отримувати дозволи Інспекції.

Тонконог каже, що встановлення мають конструкцій мали б узгодити з виконавчим комітетом міської ради, відділом архітектури чи торгівлі:

На сьогодні це питання поставили у виконкомі міста. Якщо МАФ закриває історичну частину та написи, будуть спілкуватися для того, щоб пересунули споруду.  

Наразі працівники МАФу готуються до відкриття.

Нагадаємо, що влітку міська влада розробила рекомендації для підприємців щодо вигляду для літних майданчиків. 

архітектура, центр, МАФ

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.