ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:20 16.06


Новий навчальний рік має розпочатись у класах і аудиторіях

У новому навчальному році учні та студенти Полтавської області мають розпочати навчання в очній формі. Втім, точної інформації, коли розпочнеться новий навчальний рік - немає.

 

Про це розповів в ефірі національного телемарафону заступник міністра освіти та науки України Андрій Вітренко. Інформацію підтвердив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час спілкування з журналістами. За його словами, наразі у багатьох школах Полтавщини живуть переселенці. Певна кількість уже виїхала до своїх місць проживання, але цей процес треба оптимізувати.

На рівні області ведуть роботи, щоб переселяти цих людей, наприклад, у гуртожитки, з яких теж спостерігається відтік людей, вважає Лунін.

"Ми вивчаємо цей процес. Основне завдання, щоб ми разом з органами місцевого самоврядування до початку навчального року це питання вирішили. Бо всі області, де зараз немає бойових дій, повинні приступити до офлайн навчання. Головна умова, щоб у цих закладах були укриття", — сказав очільник області. Він також додав: точної інформації, коли ж почнеться новий навчальний рік, поки що немає.

"Є така ймовірність, що діти почнуть навчання з 1 серпня, щоби взимку була більша тривалість канікул. Подивимось, які будуть пропозиції від МОН", — розповів Дмитро Лунін.

освіта, діти, школа, офлайн

За темою:

  • Ексректор звільняється з Полтавського педуніверситету
  • Не всі садочки та школи готові прийняти дітей із першого вересня
  • У Полтаві оприлюднили рейтинг закладів вищої освіти
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.