ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

12:45 24.07


"Новий навчальний рік на Полтавщині буде змішаним" - Дмитро Лунін

Як працюватиме конкретний дитсадок чи школа, визначатимуть самі діти, батьки та громади. Є прихильники як очного навчання, так і дистанційного. Це показали результати опитувань.

 Їх проводять серед родин учнів у багатьох куточках регіону.

Держава й область дослухаються до думки людей - про це на своїй сторінці Фейсбук сказав начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін

Спільне завдання різних рівнів влади – дати доступ до освіти всім дітям. Тим, хто проживає на Полтавщині, тим, хто виїхав в іншу область чи країну, і тим, хто приїхав до нас.

" Звісно, в офлайн-навчанні на перше місце виходить безпека дітей. В укриттях мають бути тепло, світло, вода й усе для комфортного перебування під час повітряної тривоги. Ніхто не наражатиме школярів на небезпеку! На цьому наголошував і премʼєр-міністр Денис Шмигаль. Про це ми сьогодні говорили з ректорами вишів області, з керівниками університетів і коледжів, які переїхали до Полтавщини, і з низкою народних депутатів, зокрема які працюють у профільному освітньому комітеті парламенту, – Юлією Гришиною, Володимиром Вороновим, а також нардепами Олексієм Красовим і Андрієм Бобляхом. Обговорили всі моменти й механізми підготовки до навчального року. Наприклад, це і пошук альтернативних місць розміщення для переселенців, які поки що живуть у закладах освіти, і внесення змін до державних постанов, щоб пришвидшити фінансування ремонтів укриттів, це і підвезення дітей, і регулярні навчання з безпеки. Зробимо все, щоб діти навчалися максимально безпечно й мінімально стресово" - пише Дмитро Лунін. 

освіта, навчання

За темою:

  • Як брати участь в АМА сесіях та заробляти на них?
  • У полтавській школі хочуть придбати ноутбуки для учнів-переселенців
  • У Кобеляках започаткували вечори українізації
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.