ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

16:41 19.11


Новий палац спорту у Полтаві хочуть збудувати навпроти склозаводу

На території Щербанівської ОТГ (фактично - у Полтаві) планують збудувати новий багатофункціоналтний палац спорту - для гри в хокей, баскетбол, волейбол, гандбол, а також для проведення культурно-масових заходів.

Новий палац спорту у Полтаві планують збудувати навпроти склозаводу — на території Щербанівської громади.

Відповідно, льодової арени у парку на Леваді, про яку багато говорили раніше, точно не буде. Палац спорту мають побудувати за рахунок державної програми "Хокей України" (більша частина коштів) та місцевих бюджетів.

Сьогодні разом із головою Щербанівської ОТГ та начальником департаменту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської ОДА обговорювали можливість створення унікального для Полтавщини спортивного комплексу. Він складатиметься з льодової арени, яка трансформуватиметься в універсальний спортмайданчик, для гри у баскетбол, футбол - відповідно до потреб. Масштабний комплекс міститиме трибуни для глядачів. Загалом, плануємо два таких майданчики у Полтавській області: один у Кременчуці, другий - на території Щербанівської ОТГ, навпроти полтавського заводу медичного скла

 — написав у соцмережі заступник голови ОДА Андрій Пісоцький.

інфраструктура, арена, спорт, хокей, Щербані, проект

За темою:

  • Для потреб міської ради закупили дюжину велосипедів
  • Полтава отримала кардіоцентр європейського рівня. ФОТО
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.