ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

18:00 04.05


Полтавці оновили тролейбус

З цеху "Полтавського ремонтно-механічного заводу" вийшов оновлений сучасний тролейбус ЮМЗ Т-2. На завод тролейбус моделі ЮМЗ Т-1 прибув у непридатному для роботи стані. Його повністю переобладнали.

  На сьогодні, стверджує директор Полтавського ремонтно-механічного заводу, в Україні є лише два підприємства, що можуть займатися сертифікованим ремонтом електротранспорту. Серед них – завод у Полтаві та у Дніпрі. 

Над переобладнанням транспорту працювали 4 робітники: механіки, маляри та інші знавці своєї справи. 

Вячеслав Федоряка, директор Полтавського ремонтно-механічного заводу, депутат міської ради Полтави, каже, що ця машина буквально на 90% — -новісінька. Тобто, все переобладнання торкнулося повністю, одне залишилося єдине – це рама залишилася й мости, все інше – нове.

Встановлено нові вікна з сучасним кріпленням скла, оновлений і комфортний пасажирський салон, встановлено нові сидіння. Від минулого салону не залишилося навіть підлоги. Подбали під час ремонту і про людей з інвалідністю.

Оновлений електротранспорт під номером 83 після перевірки у комунальному підприємстві «Полтаваелектроавтотранс»  курсуватиме маршрутом. повідомляє ТК «Місто»

транспорт, тролейбус, оновлення

За темою:

  • На Полтавщині внаслідок ДТП загорівся автомобіль
  • На Полтавщині у ДТП загинув 64-річний велосипедист
  • Під час війни облрада купує службовий електрокар майже за два мільйони
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.