ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:00 13.08


Новообрані заступники мера дізнавались про основні потреби медзакладів міста

У п'ятницю, 9 серпня, перший заступник міського голови Ігор Федій та заступник з питань гуманітарної сфери Світлана Нестуля поспілкувались з адміністрацією медичних закладів під час робочого об'їзду.

Створення належних умов для лікування та реабілітації пацієнтів, закупівля сучасного обладнання, вдосконалена програма розвитку комунальних медичних закладів - є пріоритетними завданнями, які ставить перед собою міська влада.

Першочергово відвідали заклад "Перша міська клінічна лікарня", де наразі триває реконструкція другого поверху під неврологічне відділення.
Проєктно-кошторисною документацією на об'єкт передбачено проведення реконструкції внутрішніх приміщень будівлі. Вартість об'єкта – 10 009 499 гривень. Як зазначили підрядники, всі роботи йдуть згідно із затвердженим графіком, а запланований термін введення об'єкту в експлуатацію – вересень поточного року.

Також у закладі проводиться реконструкція переходу до терапевтичного корпусу з добудовою приставної шахти підіймача.

Оглянули представники міської влади і амбулаторію сімейної медицини №3 КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Полтава", що у селищі Івонченці.
Тут також реконструкція закладу йде згідно з графіком, введення будівлі в експлуатацію заплановане на грудень поточного року.

У КП "Дитяча міська клінічна лікарня" продовжується реконструкція відділення передчасно народжених та патології новонароджених. Кошторисна вартість складає 21 005 344 гривень.
Крім того, реконструюють офтальмологічне відділення. Обидва об'єкти заплановано ввести в експлуатацію у грудні 2020 року.

Членами рейду були оглянуті й інші відділення закладу. Звернули свою увагу на онкогематологічне та хірургічне відділення. Останнє, на думку посадовців, потребує негайного капітального ремонту: не енергоефективні застарілі дерев'яні вікна, відсутні належні санітарні умови та застаріле обладнання. Все це призводить до того, що пацієнти змушені шукати більш зручні умови для лікування та реабілітації в інших містах.

"У медичній сфері, як і в усіх інших, важливий продуманий підхід до вирішення проблем. Маємо спочатку чітко визначити пріоритети розвитку, основні напрямки, врахувати всі успіхи й недоліки, а вже тоді діяти",

- зазначив голова профільної депутатської комісії Олександр Кудацький.

А заступниця міського голови Світлана Нестуля наголосила, що одним зі своїх першочергових завдань вважає проведення системної й об'єктивної ревізії медичних закладів, для розуміння реальної ситуації в медичній сфері, щоб усунути всі перешкоди, які заважають надавати полтавцям якісну допомогу.

медицина, медзаклади, допомога

За темою:

  • Представники полтавських медзакладів передавали досвід колегам з України
  • Незабаром у Миргороді запрацює нова сучасна амбулаторія
  • На кардіодиспансер спрямували додатково понад 11 мільйонів
  • Топ-5 за тиждень :

    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.