ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:00 24.12


Новорічна красуня Полтави - серед найгарніших ялинок світу. ФОТО

Журналісти склали перелік найкрасивіших ялинок України та світу цьогорічного зимового сезону. Головна ялинка Полтави увійшла до рейтингу як одна з найгарніших.

У грудні з нагоди новорічно-різдвяних свят у кожному великому місті не лише України, а й світу, встановлюють святкові ялинки, облаштовують ярмарки та прикрашають вулиці яскравими гірляндами.

На час свят туристичні агенції навіть пропонують спеціальні тури за кордон, щоб відвідати традиційні ярмарки Європи.

За кордоном ярмарки та міські ялинки почали відкривати ще з кінця листопада, а в Україні — до Дня Святого Миколая.

ZAXID.NET уклав перелік найкрасивіших ялинок України та світу зимового сезону 2018/19:

Ріо-де-Жанейро (Бразилія)

Після дворічної перерви у одному з найбільших міст Бразилії – Ріо-де-Жанейро – встановили відому на весь світ ялинку на воді. За своїми розмірами, її сміливо називають однією з найбільших «плаваючих» ялинок світу.

Висота бразильської ялинки, яку встановили біля берега лагуни Родріго-де-Фрейтас, становить 70 метрів, це приблизно як 24-поверховий будинок. Ялинка складається з металевого каркасу, який прикрасили світлодіодними лампами.

Фото з Instagram @arvoredorio

Кельн (Німеччина)

Найбільші різдвяні ярмарки у німецькому Кельні розташовані у центральній частині міста. На площі перед готичним Кельнським собором встановили також центральну міську ялинку, що є окрасою міста у різдвяний період. Цьогоріч її висота становить 25 метрів.

Фото з сайту European Best Destinations (автор Mai.K)

Губбіо (Італія)

Найбільшою у світі є незвична ялинка на схилі гори Інджіно, що у італійському місті Губбіо. Силует ялинки сформували з сотень вогників, які розмістили на верхівках дерев. Висота незвичної ялинки становить близько 650 метрів.

У Губбіо уже близько 30 років засвічують цю незвичну ялинку. У 1991 році вона навіть потрапила до Книги рекордів Гіннеса, як найбільша різдвяна ялинка у світі.

Фото з сайту Villa dei Platani

Вільнюс (Литва)

1 грудня на Соборній площі у Вільнюсі традиційно відкрили святкову ялинку. Цьогоріч вона прикрашена годинниковими механізмами, що символізують наближення Різдва. Для створення ялинки використали 6 тис. гілок, які кріпили на металеву конструкцію висотою 27 метрів.

Фото з сторінки Go Vilnius

Нью-Йорк (США)

Новорічну ялинку в Рокфеллер центрі пам’ятають, мабуть, усі, хто хоч раз дивився фільм «Один дома», коли Кевін сам прилетів у Нью-Йорк. Висота цьогорічного дерева становить 22 метри. Головну ялинку Нью-Йорку традиційно прикрасили зіркою з каменів Swarowski. Вага цьогорічної зірки, яка складається з 3 млн каменів Swarowski, становить 400 кг.

Фото Рокфеллер центру

Мельбурн (Австралія)

У центрі Мельбурна на площі Федерації встановили незвичну 16 метрову ялинку. Вона складається з близько 200 світлодіодних ламп у формі ялинкових гілок.

Фото з сайту What's on blog

Прага (Чехія)

До найкращих різдвяних ялинок у Європі щороку традиційно включають празьку. Цьогоріч на Староміській площі поруч із ярмарком встановили ялинку висотою близько 20 метрів, яка є справжньою окрасою міста у святковий період.

Фото з Instagram @yuliia_makovka

Вроцлав (Польща)

Серед польських міст варто виокремити центральну різдвяну ялинку у Вроцлаві. Головну ялинку міста тут відкрили 6 грудня, поруч із ярмарком.

Автор фото Tomasz Ho£Od/Polska Press

Полтава

Цього року головна ялинка Полтави прикрашена великим шатром з гірлянд. Від 20-метрового шпилю, до якого прикріплений конус зі штучними гілками, розходяться по колу в різні боки гірлянди. Діаметр шатра становить 40 метрів.

Фото з Instagram @poltava_blog

Львів

Головну ялинку Львова відкрили у переддень Святого Миколая. 20 метрове дерево місту подарувала мешканка села Буда біля Брюховичів Надія Петруха. Цьогорічну різдвяну ялинку прикрасили лише гірляндами та зіркою.

Фото ZAXID.NET

Харків

У Харкові встановили найвищу ялинку в України, її висота сягає 40 метрів. Ялинка складається з металевого каркасу, до якого прикріпили гілки. Конструкцію зібрали ще 5 грудня, однак офіційно її відкриють 26 числа.

Фото з Instagram @vasilgolosnii

Київ

У столиці на Софійській площі встановили ялинку заввишки 25 метрів. Її прикрасили 3 км гірлянд із ліхтариками холодного білого кольору та 1,5 тисячами іграшок.

Фото Укрінформу

Чернівці

Головну ялинку Чернівців відкрили на Соборній площі 19 грудня. Дерево висотою 20 метрів зрубали у лісі неподалік кордону з Румунією. Ялинку прикрасили тисячею різнокольорових іграшок, гірляндами та 3D освітленням. Кожних кілька хвилин на ялинці змінюється кольорова гама.

Фото «Молодого Буковинця»

 

ялинка, рейтинг

За темою:

Топ-5 за тиждень :

Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.