ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

10:58 13.04


Новосанжарський районний суд призначив вісім років тюрми чоловіку, який до смерті забив знайомого

В смт.Нові Санжари районний суд на вісім років позбавив волі уродженця с.Розсошенці, який до смерті забив товариша по чарці.

1 грудня 2015 року близько 16:00 обвинувачений у літній кухні випивав зі своїм знайомим. Раптом чоловіки почали сваритись, а потім побились. Через деякий час обвинувачений помітив, що його товариш не приходить до тями. Тому почав надавати йому першу допомогу, але потерпілий вже був мертвий. Убивця витяг тіло потерпілого на подвір'я і залишив його там.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав частково та пояснив, що наміру вбивати знайомого в нього не було. Від більш детальних показань чоловік відмовився.

Допитана в судовому засіданні мати обвинуваченого розповіла, що того дня син зателефонував їй кілька разів підряд. Він був збентежений і сказав, що в будинку скрізь кров, та якісь невідомі люди хотіли забрати живність. Вона відповіла, що скоро приїде. Приблизно через три години, вона з чоловіком та старшим сином прибули до будинку сина. Родичі обвинуваченого побачили безлад в приміщенні літньої кухні та кров на стінах. Біля двору був слід волочіння, по якому вони пішли. Після чого вони виявили на землі напівголу та дуже побиту людину. Жінка подумала, що то був її син. Однак, коли приїхали працівники поліції, то родичам обвинуваченого стало відомо, що померлий – невідомий чоловік.

Аналогічні показання в судовому засіданні дали батько обвинуваченого та старший брат.

Відповідно до висновку судово-медичної експертизи, потерпілий отримав тупу травму голови з переломом кісток носу та рану в ротовій порожнині. Від отриманих травм він захлинувся кров'ю.

Суд вирішив, що в діях чоловіка відсутній склад злочину за ч.1 ст.115 КК України (Умисне вбивство), та змінив обвинувачення прокурора на скоєння злочину за ч.1 ст.121 КК України. Тобто вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Новосанжарський районний суд призначив уродженцю с.Розсошенці вісім років позбавлення волі. До вступу вироку в закону силу чоловіка триматимуть під вартою.

До 4 травня вирок може бути оскаржений в Апеляційному суді Полтавської області. Після цього, якщо скаргу не було подано, він вважатиметься чинним.

кримінал, бійка, убивство, Розсошенці

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.