ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

08:15 12.08


Новоутворене МСЕК у Полтавi можуть ліквідувати у судовому порядку

Полтавський окружний адміністративний суд ухвалив відкриття провадження у справі за позовом до Полтавської обласної ради, Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Полтавської міської ради.

 Йдеться про  визнання незаконним та ліквідацію новоутвореного комунального пыдприэмства “МСЕК”.

 На сайті Єдиного державного реєстру судових рішень опублікували ухвалу Полтавського окружного адміністративного суду, де зазначається, що 3 серпня до суду звернулася особа.

За даними “Трибуни” відомо, що це колишня очільниця МСЕК Тетяна Жабо.

Вона подала позов на Полтавську обласну раду, Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Полтавської міської ради.

Пані Жабо просила визнати протиправним та скасувати кілька рішень, які були прийняті на сесії обласної ради 14 липня 2017 року, а саме: “Про створення комунального підприємства “Полтавський обласний центр медико – соціальної експертизи” Полтавської обласної ради” та “Про ліквідацію Полтавського обласного центру медико – соціальної експертизи”.

Також Тетяна Жабо просила зобов’язати Управління державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців виконавчого комітету Полтавської міської ради в особі виконавчого комітету Полтавської міської ради скасувати та вилучити з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань записи:

  • про проведення державної реєстрації юридичної особи – Комунального підприємства “Полтавський обласний центр медико – соціальної експертизи” Полтавської обласної ради;
  • про перебування Полтавського обласного центру медико – соціальної експертизи в стані припинення; про зміну керівника, зміну складу підписантів Полтавського обласного центру медико – соціальної експертизи.

Суддя Шевяков після перевірки наданих матеріалів ухвалив: відкрити провадження за позовом та надати можливість стороні відповідача до 17 серпня 2017 року надати до суду письмові заперечення проти позову та наявні докази, обов’язково надати копії необхідних документів.

Додаткові файли:
Жабо Тетяна, суд, МСЕК, скасування

Жабо

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.