ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:00 21.10


Нух та Саті: як незвично називали малят полтавці

Полтавці оригінально називають своїх дітей: за допомогою внутрішніх переконань, із дотриманням релігійних чи сімейних традицій. У кожної родини існують власні орієнтири під час вибору імені для дитини.

 

 Фахівці органів державної реєстрації актів цивільного стану на Полтавщині з початку 2020 року вписали у свідоцтва про народження чималу кількість імен – 6468. Найчастіше хлопчиків називали Богдан, Артем, Іван, Дмитро, Данило, Максим, дівчат – Вероніка, Софія, Анна, Ангеліна, Варвара, Поліна, Соломія. Рідковживані імена також прикрашали перші документи малюків: серед хлопців були зареєстровані Фадей, Дем’ян, Тимур-Ібрагім, Абрам, Марат, Самсон, Златан, Нух, серед дівчат – Ванесса, Еліка, Домініка, Ілона, Стелла, Саті, Леля, Мануелла

– зазначила Ірина Свистун, начальник Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Суми).

 

Очільниця також додала, що у Полтаві та області батьки все частіше вподобають комфортний сервіс Міністерства юстиції щодо отримання свідоцтво про народження в закладі охорони здоров’я. Адже сучасна послуга дозволяє вирішити юридичні питання, пов’язані з народженням дитини, ще до виписки малюка з полового будинку, тим самим значно економлячи час родини.

новонароджені, імена

За темою:

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.