ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:00 11.08


Обласна дитяча лікарня отримає сучасний комп’ютерний томограф

У Полтаві найближчим часом реконструюють обласну дитячу лікарню та поповнять її стіни сучасним медичним обладнаням.

У планах провести капітальні ремонти приймального та хірургічного відділення

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін повідомив про допомогу КП «Дитяча міська клінічна лікарня», що на вул. Олександра Бідного, 2:

— Дитяча міська клінічна лікарня на Леваді отримає комп’ютерний томограф від держави. Це буде перший КТ в області саме для педіатричної лікарні! З новою керівницею Полтави Катериною Ямщиковою побували в лікарні й окреслили наші масштабні плани. Насамперед це капітальний ремонт приймального відділення. Далі — оновлення хірургії.

Ми вже домовилися з міністром охорони здоров’я Віктором Ляшком про максимальну підтримку цього медзакладу, який приймає дітей з усієї області. Перше, з чого почнемо, — це саме комп’ютерний томограф. Тому зараз маємо підготувати приміщення під апарат. І місто цим уже займається.

Ця дитяча лікарня — кластерний заклад. Вона одна з пріоритетних для області й міста, і я впевнений, що нам спільними зусиллями вдасться привести її до найсучасніших стандартів.

Нагадаємо, у дитячі лікарні на Леваді заплановані капремонти відділень хірургії, анестезіології та інтенсивної терапії та приймального відділення.


Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.