ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

17:00 15.02


Обласна рада внесла зміни до бюджету

За пропозиціями ОДА, профільних комісій та депутатів обласної ради (за рахунок залишку обласного бюджету на початок року та міжбюджетних трансфертів із державного та місцевих бюджетів), обласна рада внесла зміни до обласного бюджету на 2019 рік. 

 

Про це повідомили у Полтавській обласній раді.

Так, додатково вирішили спрямувати на утримання закладів і установ обласного підпорядкування, реалізацію обласних програм, формування бюджету розвитку 132,5 млн грн, у тому числі понад 90,3 млн грн – на капітальні видатки.

Зокрема, на реконструкцію та капремонт приміщень, будівництво кисневої станції КП "Полтавська обласна клінічна лікарня імені М.В. Скліфосовського" – 29,4 млн грн, поповнення статутного капіталу КП Полтавської обласної ради "Полтававодоканал" – 20 млн грн, реалізацію заходів обласної програми "Питна вода Полтавщини на 2011-2020 роки" – 14,6 млн грн, обласної Програми забезпечення молоді житлом на 2018-2020 роки» – 5,3 млн грн, надання одноразової грошової допомоги онкохворим дітям – 2,0 млн.

За рішенням обласної ради цьогоріч має бути профінансовано проведення капітальних ремонтів, а також виконані роботи з обладнання протипожежною сигналізацією обласних закладів охорони здоров’я - на 6,4 млн грн, та придбано обладнання для обласних закладів соціального захисту на 3,1 млн тощо.

бюджет, гроші, видатки, влада, облрада, сесія

За темою:

  • Фінансова грамотність – обов’язкові знання, котрі повинна мати сучасна людина 
  • Три заклади профтехосвіти області отримають 32 мільйони на майстерні
  • Основні функції та завдання фінансового плану
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.