ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

09:30 21.06


Обласна влада за 19 мільйонів придбала бронежилети сумнівного походження

Департамент цивільної оборони ОВА, без використання процедури відкритих торгів, купив бронежилети у компанії, що входить до групи сім'ї Цимбалових, що спеціалізується на вирощуванні зернових і виготовленні хліба.

 

Про це повідомляє 368.media з посиланням на на портал ProZorro.

Компанія ТОВ "Топ трейдинг лайт" до початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну не брала участі у тендерних держзакупівлях на порталі ProZorro.

Відповідно до реєстру юридичних осіб, зареєстрована у 2019 році компанія спеціалізується на оптовій торгівлі товарами широкого асортименту, торгівлі зерном, тютюном, насінням та кормами для тварин.

Утім, 18 травня 2022 року компанія вперше з'являється в системі ProZorro, підписавши договір з "Укенерго" про постачання 200 балістичних касок на 1,62 млн гривень. При цьому в документах, опублікованих на ProZorro, не зазначено походження або виробника касок.

15 червня департамент цивільної оборони Полтавської обласної військової адміністрації підписав із ТОВ "Топ трейдинг лайт" договір вже на 18,9 млн гривень. Згідно з умовами контракту, компанія поставить 1000 бронежилетів до 31 грудня 2022 року.

У документації зазначено, що ТОВ "Топ трейдинг лайт" є виробником бронежилетів зовнішнього носіння B4 із класом захисту 4. Вартість одного бронежилету становить 18900 гривень, а умови постачання – 30% передоплата.

Зазначимо, група компаній сім'ї Цимбалових займається вирощуванням/зберіганням зернових, виготовленням борошна, виготовленням хлібопродуктів та їхньою реалізацією у власних магазинах. Активи групи: ТОВ "Лихачівський елеватор", ТОВ КВФ "Рома", ТОВ "Лихачівський комбінат хлібопродуктів", ТОВ "Орекс-Юкрейн" та інші.

влада, ОДА, гроші, війна, корупція, скандал

За темою:

  • Доньку Мамая Наталію випустили із СІЗО під заставу
  • Прокуратура вимагає від полтавських проєктантів повернути сім мільйонів до бюджету
  • Микрозаймы для студентов: какие плюсы можно получить
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.