ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

13:05 12.01


Обласна влада звинуватила депутатів Полтави у порушенні законодавства

Сьогодні голова Полтавської ОДА Валерій Головко та голова Полтавської облради Олександр Біленький оприлюднили звернення до депутатів Полтавської міської та районних у місті рад

Так, за даними обласників керівників, на початок 2016 року із 500 місцевих бюджетів Полтавщини, які входять до зведеного Держбюджету, затверджено 495. Неприйнятими залишаються головні фінансові документи Полтави, Київського, Октябрьського, Ленінського районів та один сільський бюджет.

На думку Валерія Головка та Олександра Біленького, така ситуація є "прямим порушенням Бюджетного кодексу України" та "величезною неповагою до територіальної громади".

Губернатор та голова облради наголошують, що через неспроможність депутатів прийняти головний фінансовий документ року під загрозою опиняється функціонування соціальних закладів, міських комунальних служб і пільгове перевезення пасажирів.

Валерій Головко та Олександр Біленький закликають депутатів якнайскоріше забути про минулі вибори, політичні розбіжності і, нарешті, зайнятися виконанням своїх безпосередніх обов’язків.

Нагадаємо, 26 грудня 2015 року новообрані депутати Полтавської міської ради не змогли провести сесію без скандалів. Головуючий Олександр Мамай оголосив перерву, коли депутати відмовилися голосувати за його кандидатуру на посаду секретаря міськради. Після цього мер сховався у кабінеті, а дехто намагався виламати двері до нього.

Своїм розпорядженням мер Полтави Олександр Мамай призначив на 18 січня о 10:00 проведення консультацій із фракціями з приводу нагальних питань, серед яких і встановлення дати продовження пленарного засідання позачергової другої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання.

Попри це, депутати чотирьох фракцій 30 грудня провели сесію без міського голови. Під час засідання вони визначилися із постійними депкомісіями та їхніми керівниками. Олександр Мамай вважає цю зустріч нелегітимною.

Анна СОЛТОВСЬКА

бюджет, ОДА, обласна рада, Головко, Біленький, Мамай, Полтава, міськрада, губернатор, мер

Топ-5 за тиждень :
Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.