ЗАСНОВАНО 21 ГРУДНЯ 2015 РОКУ

Курс валют
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

15:15 19.10


Облрада через суд стягнула 4 мільйони з київської компанії

Майже чотири мільйони гривень до цільового фонду Полтавської обласної ради зобов’язано сплатити київське товариство за позовом прокуратури.

 

Господарським судом міста Києва задоволено позовну заяву Полтавської обласної прокуратури про стягнення з київського товариства до цільового фонду Полтавської обласної ради майже 4 млн грн. Про це повідомила пресслужба обласної прокуратури.

Пред’явлення позову обумовлювалося невиконанням товариством зобов’язань про залучення та використання коштів на розвиток соціальної інфраструктури населених пунктів Полтавської області за угодою, укладеною  у жовтні 2019 року між товариством та Полтавською обласною радою і Полтавською обласною державною адміністрацією.

Товариство, що здійснювало на території Полтавщини геологічне вивчення, дослідно-промислову розробку та видобування надр, майже три роки не перераховувало гроші до вказаного фонду.

Несплата коштів на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів призводить до недофінансування соціальних програм на вказані цілі та порушує інтереси держави, у зв’язку із чим прокуратурою вжито заходів представницького характеру шляхом стягнення заборгованості в судовому порядку.

суд, прокуратура, облрада, гроші, надра

За темою:

  • У Полтаві харківський пенсіонер напав на переселенку
  • Смертельна ДТП: винуватець трагедії отримав три роки
  • Суд скасував дозвіл на розміщення літнього майданчика полтавського ресторану
  • Топ-5 за тиждень :
    Виділіть помилку і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про помилку.